Uzdravte svůj život: Jak změnit svůj život krok za krokem

Uzdravte svůj život: Jak změnit svůj život krok za krokem - Diana Cooper | Jesuslecitona.org

...změnit svůj život krok první. Pokud chceš doopravdy a trvalé změnit svůj život, tak musíš pochopit jednu zásadní věc ... Uzdravte svůj život - Jak změnit svůj život krok za krokem ... . Tato skutečnost je tím absolutně prvním krokem, který vede k velkému uvědomění a pokud ho přijmeš a začneš se jím řídit, tak se tvůj život začne měnit a to velice rychle. Uzdravte svůj život: Jak změnit svůj život krok za krokem. Diana Cooper ... Uzdravte svůj život Autor: Cooper, Diana Nakladatel: Fontána EAN: 9788073367893 ISBN: 978-80-7336-789-3 Originál: Transfor ... Uzdravte svůj život - Jak změnit svůj život krok za krokem ... ... ... Uzdravte svůj život Autor: Cooper, Diana Nakladatel: Fontána EAN: 9788073367893 ISBN: 978-80-7336-789-3 Originál: Transform Your Life Překlad: Hájková, Kristýna Popis: 1× kniha, brožovaná, 238 stran, česky Kniha: Uzdravte svůj život -- Jak změnit svůj život krok za krokem - Diana Cooper Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou ...

INFORMACE

AUTOR
Diana Cooper
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzdravte svůj život: Jak změnit svůj život krok za krokem.pdf

POPIS

Přejete si změnit některou oblast svého života? Možná byste zlepšili své vztahy anebo zdraví či jste vždy chtěli rozvíjet nějaký talent, nebo si najít více naplňující práci. Odkud však s touto změnou začít? Diana Cooper je přesvědčena o tom, že každý z nás může změnit svůj život, jestliže si to opravdu přeje. Tato její inspirující kniha vám pomůže pozitivním způsobem změnit svůj život, stát se tím, kým si přejete být, a dělat to, co si přejete. Pomocí mnoha účinných technik vám ukáže, jak vynést na povrch své skryté bloky, uzdravit je a nahradit je novými, pozitivními a posilujícími vnitřními přesvědčeními. Praktickou a srozumitelnou formou se také podrobně zaměřuje na uzdravení vašeho vnitřního dítěte, uzdravení vašich vztahů a transformaci vašich negativních emocí. Je to kniha, která vám pomůže splnit si vaše sny.

Chcete si přečíst knihu?Uzdravte svůj život: Jak změnit svůj život krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Cooper. Číst Uzdravte svůj život: Jak změnit svůj život krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY