Tvář vody

Tvář vody - Guillermo del Torro, | Jesuslecitona.org

...predvídateľnou premisou, ale srdciarskym spracovaním s ... Tvář vody - Guillermo del Toro | Databáze knih ... ... Tvář vody (v anglickém originále The Shape of Water) je americké filmové drama z roku 2017. Natočil jej režisér Guillermo del Toro podle scénáře, na němž spolupracoval s Vanessou Taylor.Hrají v něm Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins a další. Hlavní postavou je němá uklízečka Elisa, která pracuje v tajné vládní organizaci. Tvář vody book. Read 2,014 reviews from the world's la ... Seznam ocenění a nominací filmu Tvář vody - Wikipedie ... . Tvář vody book. Read 2,014 reviews from the world's largest community for readers. Příběh jako z jiného světa zasazený do Ameriky šedesátých let a odehrá... Online Tvář vody. Tak trochu jiný příběh o lásce si pro širší publikum přichystal mistr vyprávění Guillermo del Toro. Tvář vody se odehrává za studené války v utajované americké vládní laboratoři, kde pracuje Elisa (Sally Hawkins). Film Tvář vody získal hlavní cenu na festivalu v Benátkách, sedm nominací na Zlaté glóby a je považován za jednoho z adeptů na blížící se Oscary. Zobrazit celý text Trailer. Premiéra: 15. 2. 2018; Režie: Guillermo del Toro; Scénář: ... Audiokniha Tvář vody - fantasy román, který byl předlohou stejnojmenného filmu v režii Guillerma del Tora, který je spolu s Danielem Krausem autorem knihy. Film byl oceněn čtyřmi Oscary. Čte Jitka Ježková a Pavel Soukup. Němá Elisa žije v malé špeluňce nad kinem Arcade v Baltimoru. Tvář vody je kouzelný (a to doslova) ...

INFORMACE

AUTOR
Guillermo del Torro,
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Tvář vody.pdf

POPIS

Příběh jako z jiného světa zasazený do Ameriky šedesátých let a odehrávající se na pozadí studené války.Elisa žije osamělý život v malé špeluňce nad kinem Arcade v Baltimoru. Pracuje jako uklízečka v přísně střeženém výzkumném středisku a jedinou radostí pro ni je, když si před noční směnou vybírá, jaké střevíčky na podpatcích si obuje. Ale poté, co s kolegyní Zeldou odhalí utajovaný vládní experiment, se její dosavadní život navždy změní. Tvář vody je neobvyklý a křehký příběh o lásce, svobodě, sebeúctě a rovnováze v přírodě, který zpracovali dva umělci ve dvou různých médiích.Tvář vody ve filmovém zpracování obdržena dva Zlaté glóby – za režii Guillerma del Tora a hudbu Alexandra Desplata. Premiéra filmu v českých kinech je naplánovaná na 15. února 2018.

Chcete si přečíst knihu?Tvář vody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guillermo del Torro,. Číst Tvář vody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY