Co zbylo z mojí sestry

Co zbylo z mojí sestry - Nuala Elwood | Jesuslecitona.org

...Stále bojuji s motivem nevěrohodného vypravěče - jsou knihy, ve kterých se to opravdu nepovedlo (Dívka ve vlaku, Žena v okně…), ale pak existují i výjimky, které mi dokázaly vyrazit dech (moje oblíbená Zmizelá) a byla jsem moc zvědavá, na kterou stranu pomyslné ... Přečteno za ČERVEN 2018 - YouTube ... ... „Co zbylo z mojí sestry" je kniha, jakých není mnoho. Na své si přijdou ti, kteří mají rádi napínavé detektivky s řadou nečekaných zvratů, i ti, kteří dávají přednost „obyčejným" příběhům ze života. Autorka se s ničím a nikým nemazlí a její tempo vyprávění je tak rychlé, že nebudete stíhat. V tomhle ... Co zbylo z mojí sestry je prvotinou anglické spisovatelky Nualy Ellwood. Téma válečných hrůz ji vůbec není cizí, primární inspirací se jí stala rodina ... Co zbylo z mojí sestry - Elwood Nuala od 248 Kč - Heureka.cz ... . Autorka se s ničím a nikým nemazlí a její tempo vyprávění je tak rychlé, že nebudete stíhat. V tomhle ... Co zbylo z mojí sestry je prvotinou anglické spisovatelky Nualy Ellwood. Téma válečných hrůz ji vůbec není cizí, primární inspirací se jí stala rodina, především její otec, který působil coby válečný reportér. Díky tomu je příběh uvěřitelný a popisované hrůzy o to více děsivější a smutnější. Co zbylo z mojí sestry. Co zbylo z mojí sestry Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788074982569. Nuala Ellwood. Manufacturer: Domino. Varianta: Kniha 279 Kč. Další varianta: E-Kniha 179 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... Co zbylo z mojí sestry Těší mě, že jsem ji vyvedla z rovnováhy. Alespoň chvíli můžu mít pocit, že mám situaci v rukou. „Říkala jste, že váš otec byl násilník a nenáviděl vás. Kniha: Co zbylo z mojí sestry Autor: Nuala Ellwood - "Kate strávila posledních patnáct let ve válečné zóně. Psala reportáže o nenávisti a brutalitě, teď se však vrací domů. Ne z vlastního rozhodnutí, ale protože jí zemřela matka. CO ZBYLO Z MOJÍ SESTRY „Kate, prosím." Shawová začíná vstávat. Asi chce přivolat pomoc. Přinutím se odtrhnout ruce od uší a sepnu je před sebou. Náramek z olivínu, který mi dal Chris k osmému výročí se­ známení, se mi sesune po ruce a zastaví se u zápěstí. Přejedu...

INFORMACE

AUTOR
Nuala Elwood
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Co zbylo z mojí sestry.pdf

POPIS

Kate strávila posledních patnáct let ve válečné zóně. Psala reportáže o nenávisti a brutalitě, teď se však vrací domů. Ne z vlastního rozhodnutí, ale protože jí zemřela matka. Pohřeb už nestihne; sestra jí dala vědět pozdě. Vlastně ji to ani neudivuje, nikdy neměly dobrý vztah. V rodném domě by se měla cítit bezpečně, ale opak je pravdou. Všude na ni doléhají děsivé vzpomínky. V sousední zahradě vídá dítě, které by tam podle všeho nemělo být. Dějí se jí věci, které jsou velmi podivné a znepokojivé. A tehdy začne Kate pochybovat, jestli se nepomátla. Nemá se komu svěřit. S kým se poradit. Sestra nepřichází v úvahu, ta utápí v alkoholu žal nad tím, že před pár lety zmizela její dospívající dcera. Ještě že je tady sestřin manžel Paul, ten jediný je aspoň trochu nápomocný. Přesto se Kate ocitá na pokraji zoufalství. Neví, jestli je to, co vidí, skutečnost, nebo výplod její mysli. Jako by už nic nebylo takové, jakým se jeví. Dochází k jediné jistotě – že něco je zatraceně špatně. Zbývá otázka, jestli v sobě bude mít dost síly odhalit pravdu.

Chcete si přečíst knihu?Co zbylo z mojí sestry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nuala Elwood. Číst Co zbylo z mojí sestry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY