Červený lev - Nápoj věčného života

Červený lev - Nápoj věčného života - Mária Szepes | Jesuslecitona.org

...knihy autora . Fontána, 2015. Na sklade ... Červený lev | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Vydavateľstvo Fontána, 2015. V průběhu několika po sobě jdoucích životů sledujeme osud hlavního hrdiny a jeho přeměnu z obyčejného člověka v zasvěcence. ... Zboží ze stejné kategorie - Červený lev - Nápoj věčného života Archetypy zvěrokruhu Kniha, která pozmění váš pohled na sebe sama a na okolnosti vašich životních příběhů. ... Červený lev - Nápoj věčného ... Červený lev od 242 Kč - Heureka.cz ... . ... Červený lev - Nápoj věčného života Autor: Szepes, Mária Nakladatel: Dobra & Fontána EAN: 9788086179407 ISBN: 80-86179-40- Originál: The Red Lion Překlad: Kováčová, Charlotta Popis: 1× kniha, brožovaná, 450 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: Nápoj věčného života. SZEPES Mária. Info: Dobra & Fontána, 2016 (2.) - brož. EAN: 9788086179407 ISBN: 978-80-86179-40-7 Inzerát Červený lev-nápoj věčného života - mystický román v okrese České Budějovice, cena dohodou, od niga na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu Červený lev- nápoj věčného života,mystický román. Knihu napsala Mária Szepe, která celý život duchovními vědami a toto je její nejúspěsnější kniha, která vyšla v řadě zemí. Szepes - Červený lev - Nápoj věčného života (1999) Dobra & Fontána Olomouc 1999, 2 000 výtis...

INFORMACE

AUTOR
Mária Szepes
DIMENZE
7,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Červený lev - Nápoj věčného života.pdf

POPIS

V průběhu několika po sobě jdoucích životů sledujeme osud hlavního hrdiny a jeho přeměnu z obyčejného člověka v zasvěcence. Kámen mudrců , kterého se na počátku násilím zmocnil mu nedal nesmrtelné tělo, ale pouze nevyhasínající paměť. Za plného vědomí prochází stáletími z života do života a na své pouti po různých zemích se setkává s osobnostmi jako St. Germain nebo Caglistro. Jeho příběh není pouze popisem cesty hledajícího člověk, ale i barvitým obrazem historického duchovního vývoje Evropy v posledních pěti stech letech. Po známé knize Elizabeth Haich "Zasvěcení" je "Červený lev" dalším mystickým románem, jehož autorka pochází z Maďarska. Mária Szepes se duchovními vědami zabývala celý život a toto je její nejúspěšnější kniha, která vyšla v řadě.

Chcete si přečíst knihu?Červený lev - Nápoj věčného života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mária Szepes. Číst Červený lev - Nápoj věčného života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY