Andělské meditační mandaly

Andělské meditační mandaly - Libuše Švecová | Jesuslecitona.org

...iha Andělské meditační mandaly iba za 8,38 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s ... Andělské meditační mandaly | Poznani-Knihy.cz ... .r.o. Mandaly na okno Naleznete zde 34 ks zboží.. Domů > Mandaly na okno. Mandaly oboustranné; Mandaly jednostranné; Mandaly Sunseal Feng Shui Sochy, sošky Bytové doplňky, lampy, zrcadla Meditační a jiné polštáře Hodiny Hrnečky Krabičky, misky Obrazy, obrázky Mandaly, magnetky Nálepky, přání Lapače snů Eko hračky Eko koupelna Eko nádobí, bioplast Náboženské předměty Šátky, přehozy Libuše Švecová: Andělské meditační mandaly Fontána 2010 Kniha, čeština, 56 stran . Více informací od 123 Kč . Koupit nejlevněji. Fontána Mandaly andělské energie - Libuše Šv ... Kniha: Andělské meditační mandaly (Libuše Švecová) | Martinus ... . Více informací od 123 Kč . Koupit nejlevněji. Fontána Mandaly andělské energie - Libuše Švecová . Kniha - autor Libuše Švecová, 32 stran ... Jedná se většinou o obdélníkové obrazy, znázorňující v nádherných, barevných obrazcích Buddhovo učení, koloběh života, kosmický strom, světce a další duchovní průvodce. Tibeťané také vytvářejí kruhové meditační mandaly, zvané kyil-khor. - Andělské meditační mandaly - Švecová Libuše - Cesta do nitra mandal - Adolfová Zlatka - Archandělské mandaly poznání - Bobotová Blanka - Andělské osobní mandaly - Švecová Libuše - Andělské posilující mandaly - Bobotová Blanka . O mně Techniky a metody Andělské mandaly: Malujeme mandaly pro zdraví a pro duši Libuše Šípová kniha. Ani sami bohové Isaac Asimov epub. Anička v Austrálii Ivana Peroutková kniha. Anker Larsen Vykoupení pastora Nema. Architekti SIAL. Asistent generální ředitelky Jakub Roland. Samolepící mandaly jsou nejen skvělou dekorací na skleněných plochách oken a dveří. Díky procházejícím slunečním paprskům vnese mandala do interiéru pozitivní energii a dobrou náladu.Vybírat můžete z více než 90 různých typů dle z nichž každá mandala má svůj význam. Např. oblíbené sluneční mandaly v pestrých barvách nebo samolepky s Tibetskými motivy. Autor: Švecová Libuše, Vydavateľ: FONTÁNA - Množstvo pekných a zaujímavých kruhových obrazcov, jemných a detailných, ktoré si môžete vyfarbovať. Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Náboženství > Mandaly > Symbolika. Andělské meditační mandaly. Odstranit tento produkt z oblíbených; Přidat ...

INFORMACE

AUTOR
Libuše Švecová
DIMENZE
10,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělské meditační mandaly.pdf

POPIS

Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo „mandala“ pochází ze staroindického jazyka a znamená „kruh“. Kruh je neměnnou formou mandaly. Uvnitř kruhu nacházejí svůj řád struktury, které mají střed, centrum a rozvíjejí se buď směrem od něho, nebo k němu. Mandaly nemusíme hledat pouze na obrazech a uměleckých předmětech, ale můžeme je objevit též v přírodě, např. v květu, pavučině, letokruzích stromů, nebo v tvarech, které vytvářejí dešťové kapky, padající na vodní plochu.

Chcete si přečíst knihu?Andělské meditační mandaly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Švecová. Číst Andělské meditační mandaly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY