Z deníku kočičky Ťapičky

Z deníku kočičky Ťapičky - Markéta Harasimová | Jesuslecitona.org

...NTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup ... Kniha Z deníku kočičky Ťapičky oficiálně uvedena do ... ... . Ověřeno zákazníky. Autorské čtení spisovatelky Markéty Harasimové (Z deníku kočičky Ťapičky) Z deníku kočičky Ťapičky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Z deníku kočičky Ťapičky Přidat komentář. lenkaBaj ... Markéta Harasimová - čtení (Z deníku kočičky Ťapičky ... ... . ... Kniha Z deníku kočičky Ťapičky Přidat komentář. lenkaBajza. 1 14.01.2019. Naprosto souhlasím s komentářem níže. ... Název: Z deníku kočičky Ťapičky. Autor: Markéta Harasimová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 l...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Harasimová
DIMENZE
10,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Z deníku kočičky Ťapičky.pdf

POPIS

Ťapička je bílé kotě s šedými proužky, které se právě stěhuje do nového domova. Tam potká především kocourka Balonka, se kterým prožívá všemožná dobrodružství, ale také dvě dospělé kočky. Jak si získat jejich přátelství? Musí si ho přece zasloužit, ale i na to koťata přijdou. A že se jim pomoc Týnky a Píši bude často hodit! Kniha je interaktivní a děti v ní kromě příběhu najdou také úkoly, ve kterých budou hledat rozdíly, vybarvovat omalovánky nebo pomáhat Ťapičce najít cestu ven z bludiště. Díky větším písmenům je knížka vhodná také pro první čtení malých školáků.

Chcete si přečíst knihu?Z deníku kočičky Ťapičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Harasimová. Číst Z deníku kočičky Ťapičky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY