Kapitán Otakar Jaroš: Příběh hrdiny od Sokolova

Kapitán Otakar Jaroš: Příběh hrdiny od Sokolova - Jiří Klůc | Jesuslecitona.org

...sud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs ... Kapitán Otakar Jaroš od 167 Kč - Heureka.cz ... . zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Publikace „Kapitán Otakar Jaroš - příběh hrdiny od Sokolova" přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letec ... Kapitán Otakar Jaroš od 167 Kč - Heureka.cz ... . Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Svět Křídel Kapitán Otakar Jaroš: Příběh hrdiny od Sokolova (978-80-7573-027-5) Publikace „Kapitán Otakar Jaroš - příběh hrdiny od Sokolova" přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Publikace „Kapitán Otakar Jaroš - příběh hrdiny od Sokolova" přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Díky více než 150 unikátních a nikdy nepublikovaných fotografiím z jeho předválečného života má kniha za cíl ukázat pravou tvář mladého vlastence, člena Sokola ... Publikace „Kapitán Otakar Jaroš - příběh hrdiny od Sokolova" přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Publikace „Kapitán Otakar Jaroš - příběh hrdiny od Sokolova" přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše.Díky více než 150 unikátních a nikdy nepublikovaných fotografiím z jeho předválečného života má kniha za cíl ukázat pravou tvář mladého vlastence, člena Sokola ... Publikace „Kapitán Otakar Jaroš - příběh hrdiny od Sokolova" přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Díky více než 150 unikátním a nikdy nepublikovaným fotografiím z jeho předválečného života má kniha za cíl ukáz Kapitán Otakar Jaroš. Příběh hrdiny od Sokolova Autor: Jiří KLŮC Rok vydání: 2018 Obálka: Jiří SOUČEK Formát: 165 x 235 mm, 176 stran, pevní vazba, 150 fotografií Kniha: Kapitán Otakar Jaroš (Jiří Klůc). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Publikace „Kapitán Otakar Jaroš - příběh hrdiny od Sokolova" přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Publikace „Kapi...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Klůc
DIMENZE
4,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitán Otakar Jaroš: Příběh hrdiny od Sokolova.pdf

POPIS

Publikace „Kapitán Otakar Jaroš – příběh hrdiny od Sokolova“ přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Díky více než 150 unikátním a nikdy nepublikovaným fotografiím z jeho předválečného života má kniha za cíl ukázat pravou tvář mladého vlastence, člena Sokola, Junáka i sportovce, který se stal po druhé světové válce jedním z komunistických symbolů boje proti nacismu. V první části knihy je hlavní důraz kladen na jeho život v Lounech a poté na Mělníku, autor připomíná i osud Jarošova vzoru, strýce, legionáře a generála Františka Konopáska popraveného v roce 1943 nacisty. Dále je v knize popsána vojenská kariéra Otakara Jaroše od absolvování akademie v Hranicích, po odchod do zahraničí a život v Sovětském svazu. Zvláštní důraz je kladen na jeho působení v československé jednotce v SSSR a boj u Sokolova. Druhá část knihy se věnuje poválečnému odkazu kapitána Jaroše a je zároveň unikátním souhrnem všech různých spojitostí od pomníků až po názvy ulic prvního československého hrdiny Sovětského svazu.

Chcete si přečíst knihu?Kapitán Otakar Jaroš: Příběh hrdiny od Sokolova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Klůc. Číst Kapitán Otakar Jaroš: Příběh hrdiny od Sokolova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY