Dívka, která nemluvila

Dívka, která nemluvila - Krisztina Tóthová | Jesuslecitona.org

... problémy, poruchu dýchání a ... Dívka, která nemluvila Tóthová Krisztina Cena: 175 Kč Dívka, která kopla do vosího hnízda Larsson Stieg Cena: 199 Kč Dívka, která si hrála s ohněm Larsson Stieg Cena: 199 Kč K elektronické knize "Dívka, která nikomu nechyběla" doporučujeme také: (e-book) Firewall Mankell, Henning ... Kniha: Dívka, která nemluvila - Krisztina Tóthová | Knihy ... ... ... Příběh o tom, jak si patnáctiletá dívka, která nemluvila s cizími lidmi, sedla před švédský parlament a nyní je z ní nejvýznamnější osobnost planety podle časopisu Time, se mnohým nezdál už od začátku příliš pravděpodobný. Zarážející a láskyplná pohádka ve třech dějstvích vypráví o dívce, která se narodila strádajícím lesním lidem a zůstala opuštěná. Naštěstí ji v lese najdou vesničané a přijmou ji za vlastní. Dívka roste do krásy, je milá, zdravá a šikovná - jenže nemluví. Netuší, že v lese žijí její sestry, net ... Kniha: Dívka, která nemluvila - Krisztina Tóthová | Knihy ... ... . Zarážející a láskyplná pohádka ve třech dějstvích vypráví o dívce, která se narodila strádajícím lesním lidem a zůstala opuštěná. Naštěstí ji v lese najdou vesničané a přijmou ji za vlastní. Dívka roste do krásy, je milá, zdravá a šikovná - jenže nemluví. Netuší, že v lese žijí její sestry, netuší, že tam někde bloudí její původní rodina ... Re: Dagmar Lieblová: Dívka, která přežila plynovou komoru jen díky drobné chybě babička mýho muže byla totálně nasazená, žije, skoro úplně zdravá, hlava v pořádku, ale nikdy o tom nemluvila...

INFORMACE

AUTOR
Krisztina Tóthová
DIMENZE
6,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka, která nemluvila.pdf

POPIS

Zarážející a láskyplná pohádka ve třech dějstvích vypráví o dívce, která se narodila strádajícím lesním lidem a zůstala opuštěná. Naštěstí ji v lese najdou vesničané a přijmou ji za vlastní. Dívka roste do krásy, je milá, zdravá a šikovná – jenže nemluví. Netuší, že v lese žijí její sestry, netuší, že tam někde bloudí její původní rodina. Až se jednoho dne vydá na cestu rozpomínání…Krisztina Tóthová vypráví jazykem lidových pohádek příběh, při němž se člověku tají dech. Příběh o zavrženosti a adopci, o odpouštění a smíření se s minulostí, o možnosti pobývání ve dvou světech a v neposlední řadě o hledání a nalézání identity.Upřímná a odvážná kniha, která osloví dětského i dospělého čtenáře.

Chcete si přečíst knihu?Dívka, která nemluvila ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Krisztina Tóthová. Číst Dívka, která nemluvila Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY