Žena v závorce

Žena v závorce - Ludvík Němec | Jesuslecitona.org

...běh ženy, která věří, že se celý svět odehrává jen v její hlavě a příběh muže, který se snaží z tohoto labyrintu uniknout ... Nepíšu o něčem, píšu něco. Ludvík Němec nad svým románem ... ... . Pro něj je Ariadninou nití jeho vlastní milostný příběh, možná se však nevyhne ani brutálnějším metodám. Film Žena v černém vypráví příběh právníka Arthura Kippse, který je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do vzdálené vesnice postarat se o záležitosti nedávno zesnulého ... Počítač a žena se k sobě zatím moc nehodí. Ženy sice počítače využívají téměř stejně jako muži, v oboru ICT jsou však ... Žena v závorce | CzechLit ... ... Počítač a žena se k sobě zatím moc nehodí. Ženy sice počítače využívají téměř stejně jako muži, v oboru ICT jsou však stále vzácností. V současnosti jsou ženy v České republice v ICT zastoupeny pouze 13 procenty. To by se mělo změnit, protože již nyní je IT odborníků nedostatek a situace bude s dalším ... Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Beletrie > Ludvík Němec - Žena v závorce Nové knihy. Beletrie pro dospělé ... Vyhledávejte knihy v úplném znění v nejucelenějším indexu na světě. Vydavatelé O službě Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápověda O službě Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápověda...

INFORMACE

AUTOR
Ludvík Němec
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena v závorce.pdf

POPIS

Příběh ženy, která věří, že se celý svět odehrává jen v její hlavě, a příběh muže, který se snaží z tohoto labyrintu uniknout. Pro něj je Ariadninou nití jeho vlastní milostný příběh, možná se však nevyhne ani brutálnějším metodám. Lze ale přijmout podobu lásky, díky níž jeden život vzniká, zatímco jiný má být ukončen? Němcův román je utkán z desítek příběhů: některé si vymýšlí pomatená spisovatelka, jiné vkládá do počítačových her její obdivovatel. Tím hlavním je ale příběh mladé ženy a jejího milence, kteří ještě doufají v ten nejdůležitější příběh našich životů. Próza však není postmoderní hrou, v níž hrají roli alternativní linie a falešné identity. Na to se dotýká příliš citlivých míst v bytí většiny z nás. „Mezi zapraseným rohem nosorožcovým a zlatým rohem jednorožcovým je napjata struna, na níž si brnkám své milostné romance… to provazolezecké lano nad Macochou, po němž balancuji k vám,“ píše spisovatelka Barbora ve svých pamětech. A zatímco vysoko na tom laně se chvěje její syn se svou milenkou, hloubka pod nimi temní a záchranná síť nikde. Nepokládáme-li ovšem (spolu s autorem) za takovou síť samotnou literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Žena v závorce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludvík Němec. Číst Žena v závorce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY