Moje poselství: Jóga v denním životě

Moje poselství: Jóga v denním životě - Paramhans svámí Mahéšvaránanda | Jesuslecitona.org

...braly a zpracovaly Jindra Dohnalová ... et al ... Jóga v době karantény - 1. díl začátečníci - YouTube ... .] Přidat do poličky ? ... Moje poselství Paramhans svámí Mahéšvaránanda. 199 Kč ... Na 176 stranách je přehledně a srozumitelně popsán systém jógových cvičení, která byla vybrána ze systému Jóga v denním životě speciálně pro pomoc při zlepšení zdravotního stavu diabetiků. Pravidelné a poctivé cvičení Jógy v denním životě nám přináší:\r\n\r\n* vylepšení zdravotního stavu a vitalitu\r\n* fyzickou a mentální vyrovnanost\r\n* sebedůvěru\r\n* posílení schopnosti koncentrace\r\n* osvobození se od škodlivých návyků\r\n* klid mysli\r\n* a poznání Skutečného Já\r\n\r\nPodle systému Jóga ... Jak jsem odložil brýle díky cvičení S ... Moje poselství: Jóga v denním životě - KOSMAS.cz ... ... Jak jsem odložil brýle díky cvičení Systému Jóga v denním životě. Psal se konec roku 2009. Višvaguru Mahéšvaránanda prodléval v krásném prostředí australského ášramu Dungogu. Vysílal obzvlášť informativní přednášky přes svoji internetovou televizi swamiji.tv.A jedna z nich byla o trátaku, je z 5. ledna 2010.. Trátak je koncentrace na bod nebo plamen svíčky. Domů > KNIHY > JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ > MOJE POSELSTVÍ JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ. Kód zboží : 9788090320024. Dostupnost: 169,00 Kč s DPH. Koupit. Množství : Tisk; Více informací ......

INFORMACE

AUTOR
Paramhans svámí Mahéšvaránanda
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje poselství: Jóga v denním životě.pdf

POPIS

Kniha určena zejména těm, kteří se zajímají o duchovní stránku jógy a její principy, nebo právě s jógou začali. Principy, kterými se řídí náš život, myšlení, základy duchovního cvičení a mnoho dalších informací o józe, najdete v knížce Moje poselství. Její krátké tématicky a přehledně seřazeny kapitoly jako například: "Život člověka", "O mysli, intelektu, vědomi a egu", "Duchovní cvičení (mantra, joganidra, sankalpa, meditace, ...)" a podobně, byly sestaveny z několika přednášek mistra a učitele jógy z Indie, Paramhans svámího Mahéšvaránandy.

Chcete si přečíst knihu?Moje poselství: Jóga v denním životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paramhans svámí Mahéšvaránanda. Číst Moje poselství: Jóga v denním životě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY