Víc už se nedozvíme

Víc už se nedozvíme - Donal Ryan | Jesuslecitona.org

... KNIHA ZLIN 2015), následovala sbírka povídek ... Víc už se nedozvíme | Kniha Zlín ... . Nyní dostává český čtenář do ruky jeho třetí román Víc už se nedozvíme. Srovnání cen Víc už se nedozvíme - Hyrmanová McElveen, Alice, Hyrmanová McElveen Alice, Donal Ryan. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 217 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Popis: Víc už se nedozvíme „Martin Toppy je syn slavného Kočovníka a otec mého nenarozeného dítěte. Je mu sedmnáct let, mně je třicet tři. Byla ... Víc už se nedozvíme | Kniha Zlín ... . Je mu sedmnáct let, mně je třicet tři. Byla jsem jeho učitelka. Už dávno bych se zabila, kdybych k tomu měla odvahu." Těmito slovy začíná první deníkový záznam zoufalé Melody Sheeové, jejíž fascinující ... Srovnání cen Víc už se nedozvíme - Donal Ryan, Hyrmanová McElveen Alice, Hyrmanová McElveen, Alice. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 217 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Víc už se nedozvíme Autor: Ryan, Donal Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074735486 ISBN: 978-80-747-3548-6 Originál: All We Shall Know Překlad: Hyrmanová McElveen, Alice Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha Víc už se nedozvíme na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Víc už se nedozvíme od ostatních uživatelů. Nakupujte... E-knihu „Víc už se nedozvíme" si můžete půjčit v knihovně. | „Martin Toppy je syn slavného Kočovníka a otec mého nenarozeného dítěte. Je mu sedmnáct let, mně je třicet tři. Byla jsem jeho učitelka. Už dávno bych se zabila, kdybych k tomu měla odvahu." Těmito slovy začíná první deníkový záznam zoufalé Melody Sheeové, jejíž fascinující...

INFORMACE

AUTOR
Donal Ryan
DIMENZE
9,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Víc už se nedozvíme.pdf

POPIS

Fascinující příběh Melody Sheeové autor opět zasadil do prostředí svých předchozích románů a obohatil jej o neobvyklý a mimořádně živočišný svět irských kočovníků. Velká témata viny, pokání, oběti a vykoupení se rozvíjejí v každodenní, často humorné realitě malých lidských životů jako „antická tragédie na irském maloměstě“. Autorovo vypravěčské mistrovství dokáže čtenáře vtáhnout do příběhu, udržet v napětí, rozesmát i rozplakat.

Chcete si přečíst knihu?Víc už se nedozvíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donal Ryan. Číst Víc už se nedozvíme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY