Řez kočkou

Řez kočkou - Robin Král, | Jesuslecitona.org

...ník a divadlo? Co se ukrývá v útrobách sopky chrlící lávu? A co teprve uvnitř kočky a masožravky ... Řez kočkou on Vimeo ... ... Řez kočkou, skafandrem, masožravou rostlinou, sopkou i trubkou - všechno máme! A rádi se s vámi o pohled do útrob podělíme. A pokud se i vy podělíte o tuhle i další knížky se svými dětmi, třeba vás příště zaskočí, až jim budete chtít ukázat kačenku: „Vždyť je to kačel, tati…" Řez kočkou, skafandrem, masožravou rostlinou, sopkou i trubkou - všechno máme! A rádi se s vámi o pohled do útrob podělíme. A pokud se i vy podělíte o tuhle i další knížky se svými dětmi, třeba vás příště zaskočí, ... Zlatá stuha - Řez kočkou ... . A pokud se i vy podělíte o tuhle i další knížky se svými dětmi, třeba vás příště zaskočí, až jim budete chtít ukázat kačenku: „Vždyť je to kačel, tati…" Jak své kočce ostříhat drápy. Stříhání kočičích drápů je dobré nejen jako prevence proti štěpení a lámání, sestříhnout špičaté konečky je rovněž užitečné, pokud vaše kočka ráda a často škrábe. Stříhání není až tak složité, pokud si na něj k... 14. 11. 2017 - Prezrite si nástenku „knihy pre najmensich" používateľa epolakoviov0378 na Pintereste. Pozrite si ďalšie nápady na tému Knihy, Kniha a Knihy online....

INFORMACE

AUTOR
Robin Král,
DIMENZE
6,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Řez kočkou.pdf

POPIS

„Mami, tatinekse mě ptal, co je to za domeček, a přitom to bylo Národní divadlo!“ Poznat ho zvenku, to zvládne každý. Ale kam vedou tajné chodby pod divadlem a k čemu se dříve používaly? Co má kosmonaut pod skafandrem a kočka v břiše? Jaký mechanismus snižuje výšku tónu trumpety? A co je sopouch, láčka nebo sklivec? Řez kočkou, skafandrem, masožravou rostlinou, sopkou i trubkou – všechno máme! A rádi se s vámi o pohled do útrob podělíme. A pokud se i vy podělíte o tuhle i dalšíknížky se svými dětmi, třeba vás příštězaskočí, až jim budete chtítukázat kačenku: „Vždyťje to kačel, tati…“ Hádankou uvedené ilustrace věcí, zvířat i budov s mnoha vedlejšími obrazovými mikropříběhy a s rozkládacími stránkami odhalujícími to, co bývá obyčejně skryto uvnitř.

Chcete si přečíst knihu?Řez kočkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Král,. Číst Řez kočkou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY