Noc na galaktické železnici

Noc na galaktické železnici - Kendži Mijazawa | Jesuslecitona.org

...atáčení něco nepokazilo! :D Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova ... Noc na galaktické železnici - Kendži Mijazawa ... ... . Knihy 2012 a Galaktický střed Láska v čase bezsmrtnosti-- autor: Vopěnka Martin Galaktické společenství-- autor: Linhart Jiří Star Wars Průvodce galaktického cestovatele-- autor: Fry Jason Noc na galaktické železnici-- autor: Mijazawa Kendži Noc na galaktické železnici. Kendži Mijazawa; rok vydání - 2018. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 178 K č. Kendži Mijazawa je autorem pohádkových pov ... Noc na galaktické železnici - Mijazawa Kendži levně, cena ... ... . Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 178 K č. Kendži Mijazawa je autorem pohádkových povídek zasazených do snového světa plného nadpřirozených postav a nevšedních dobrodružství. ... Své jméno získala podle Mijazawova ústředního díla Noc na galaktické železnici, jež vypráví o mladém chlapci Giovannim, který se už dávno před Malým princem vydal na cestu po hvězdách, aby nalezl význam pravého štěstí. Kromě toho v tomto souboru najdete taktéž kratší příběhy s neméně půvabnou atmosférou ... Své jméno získala podle Mijazawova ústředního díla Noc na galaktické železnici, jež vypráví o mladém chlapci Giovannim, který se už dávno před Malým princem vydal na cestu po hvězdách, aby nalezl význam pravého štěstí. Kromě toho v tomto souboru najdete taktéž kratší příběhy s neméně půvabnou atmosférou ... Noc na galaktické železnici. Miyazawa, Kenji. Vydání: Argo 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 86666. Soubor čtrnácti lyrických povídek s téměř pohádkovými náměty přibližuje část prozaické tvorby výrazného japonského básníka a spisovatele první poloviny dvacátého století. Noc na galaktické železnici. Kendži Mijazawa Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Kendži Mijazawa
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Noc na galaktické železnici.pdf

POPIS

Kendži Mijazawa je autorem pohádkových povídek zasazených do snového světa plného nadpřirozených postav a nevšedních dobrodružství. V jeho osobitých dílech podobně jako kupříkladu v Malém princi si to své najdou všichni od mladých čtenářů až po ty starší a náročnější, protože se jedná o líbivé příběhy protkané alegoriemi a ponaučeními. Tato sbírka obsahuje výběr z pohádek, které provázejí již několik generací japonských čtenářů a jsou i dnes stále překládány do mnoha dalších světových jazyků. Své jméno získala podle Mijazawova ústředního díla Noc na galaktické železnici, jež vypráví o mladém chlapci Giovannim, který se už dávno před Malým princem vydal na cestu po hvězdách, aby nalezl význam pravého štěstí. Kromě toho v tomto souboru najdete taktéž kratší příběhy s neméně půvabnou atmosférou, jejichž ústředními motivy jsou například dospívání, nesmyslnost války či význam píle a úsilí.Vydání knihy podpořil Japan Foundation.

Chcete si přečíst knihu?Noc na galaktické železnici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kendži Mijazawa. Číst Noc na galaktické železnici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY