Švédské holínky

Švédské holínky - Henning Mankell | Jesuslecitona.org

...dramatický oblouk a jako příběh plyne nápadně pomalu ... Švédské holínky - Henning Mankell | Kniha na Alza.cz ... . Citlivě však zachycuje stárnutí a osamělé přežívání Fredrika Welina, známého čtenářům již z románu Italské boty. Všechny informace o produktu Kniha Švédské holínky - Mankell Henning, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Švédské holínky - Mankell Henning. Působivý román Švédské holínky o tom, že na některé vzpomínky nestačí ani ničivý oheň.. Jedné podzimní noci se Fredrik Welin probudí a zjist ... Švédské holínky - Henning Mankell | Knihy Dobrovský ... .. Jedné podzimní noci se Fredrik Welin probudí a zjistí, že mu hoří střecha nad hlavou. Fredrik unikne doslova na poslední chvíli a stihne popadnout jen pláštěnku a dvě holínky — obě levé. Italské boty, na které navazuje román Švédské holínky nás seznamuje s Fredrikem Welinem, lékařem, který žije svůj osamělý život na jednom z ostrůvků v Baltu. Tento román popisuje situaci o osm let později, kdy Frederikovi shoří dům a on zachrání jen sám sebe, pláštěnku a dvě levé holínky. Švédské holínky Působivý román o tom, že na některé vzpomínky nestačí ani ničivý oheň. Jedné podzimní noci se Fredrik Welin probudí a zjistí, že mu hoří střecha nad hlavou. Fredrik unikne doslova na pos...

INFORMACE

AUTOR
Henning Mankell
DIMENZE
8,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Švédské holínky.pdf

POPIS

Působivý román o tom, že na některé vzpomínky nestačí ani ničivý oheň .Jedné podzimní noci se Fredrik Welin probudí a zjistí, že mu hoří střecha nad hlavou. Fredrik unikne doslova na poslední chvíli a stihne popadnout jen pláštěnku a dvě holínky — obě levé.Jeho milovaný dům na ostrůvku v Baltu lehne popelem i se vším majetkem. Ohořelé trosky se stanou symbolem jeho osamělého života, který se už chýlí ke konci. Fredrik se nastěhuje do starého přívěsu po dceři a hned si objedná nové holínky. Když mu dcera přijede na pomoc a zkontaktuje ho sympatická novinářka kvůli rozhovoru pro místní noviny, obrátí se Fredrikovi život vzhůru nohama.

Chcete si přečíst knihu?Švédské holínky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henning Mankell. Číst Švédské holínky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY