Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi

Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi - Joshua Becker | Jesuslecitona.org

... Jay - Radost z mála No a pak taky hltám Vás, Marcelo :-) ... Kniha: Domov bez harampádí (Joshua Becker) | Martinus ... . Sleduji Váš blog už hodně dlouho, stejně tak jako třeba Anetu ze zamalem.cz nebo Marťu Kročilovou / nyní Destexhe z loveyourhome.cz / nyní z domoveda.cz. Změňte své myšlení - Objevte nové návyky - Osvoboďte svůj domov Uklízecí kniha, která počítá i s dětmi! Děti vnášejí do našich životů lásku a naději, radost a smích, dávají životu dospělých jiný smysl. A také přinášejí domů hromady „harampádí". Udrž ... ‎Domov bez harampádí on Apple Books ... . A také přinášejí domů hromady „harampádí". Udržování rovnováhy mezi žitím a uklízením hara Domov bez harampádí Joshua Becker. ... Oceňuji to, že kniha je zaměřená na domácnost s dětmi, takže tématicky zcela odpovídá mé situaci. Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, BizBooks, 2018, 9788026507291. Zobrazit všechna hodnocení ... Domov bez harampádí : jde to i s dětmi / Hlavní autor: Becker, Joshua Vydáno: (2018) Hygienické minimum uklízení v domácnosti / Hlavní autor: Roušarová, Jarmila, 1900-1979 Vydáno: (1961) Radost z mála : minimalistický návod, jak si uklidit a ... Udržování rovnováhy mezi žitím a uklízením harampádí může (nejen) rodiče značně vyčerpávat, často jde o nekončící proces, jehož výsledek je i po hodinách úmorné práce stěží viditelný. Kniha Domov bez harampádí nabízí nový a osvěžující přístup ke zvládání nepořádku a věcí. Domov bez harampádí : jde to i s dětmi / Autor: Becker, Joshua Vydáno: (2018) Jak být líný : nicnedělání je dřina / Autor: Hodgkinson, Tom, 1968- Vydáno: (2010) Lykke : tajemství nejšťastnějších lidí na světě ... Hlavní otázkou ovšem zůstává, jestli se vše odehrává ve vaší komfortní zóně, nebo jde o nějaký tlak módní vlny, který vás v konečném důsledku ještě více stresuje. ... Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete (2018) • Joshua Becker - Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi (2018) Instagram: @joshua_becker ......

INFORMACE

AUTOR
Joshua Becker
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi.pdf

POPIS

Kniha nabízí nový a osvěžující přístup ke zvládání nepořádku ve vaší rodině. - Přestanete přemísťovat věci z místa na místo, uklidíte jednou provždy. - Nebudete se stresovat uklízením před každou návštěvou. - Získáte víc času pro sebe, pro děti, pro své blízké. - Můžete odpočívat během víkendů, které jste dosud z velké části prouklízeli. - Naučíte své děti vážit si toho, co mají, a také že bolest se lépe tiší láskou, přijetím a bezpečím, namísto kupováním si věcí.

Chcete si přečíst knihu?Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joshua Becker. Číst Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY