Brněnský architektonický manuál

Brněnský architektonický manuál - - | Jesuslecitona.org

...ace o 400 architektonických objektech, jejich historii, plánová i fotografická dokumentace, adresy či zda jsou přístupné veřejnosti ... BAM - Brněnský architektonický manuál - Home | Facebook ... .Na webových stránkách je vytvořena interaktivní mapa pro snadné plánování tematických procházek ... Brněnský architektonický manuál . Brno, 30. listopadu 2012 - V říjnu letošního roku dokončilo statutární město Brno ve spolupráci s Domem umění města Brna rozsáhlý projekt Brněnských architektonických stezek. Jeho výsledkem je Brněnský architektonický manuál (BAM) - Průvodce architekturou 1918-1945. Brno - Vydat se po stopách brněnské m ... Litomyšlský architektonický manuál ... . Jeho výsledkem je Brněnský architektonický manuál (BAM) - Průvodce architekturou 1918-1945. Brno - Vydat se po stopách brněnské meziválečné architektury mohou lidé již několik let i s odborným výkladem díky projektu Brněnský architektonický manuál. Od čtvrtka je v prodeji druhé vydání knižní verze internetové databáze www.bam.brno.cz. „Knihu lidé seženou v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu za tři sta osmdesát korun," zmínila mluvčí Domu ... Brněnský architektonický manuál. Průvodce architekturou 1918-1945 Slavnostní zahájení projektu BAM proběhne 11.10. 2011 v 18 h v Domě umění na Malinovského nám. 2. Brněnský architektonický manuál (BAM) je jedinečný průvodce po brněnské architektuře meziválečného období ve třech jazykových mutacích. Brněnský architektonický manuál vychází v aktualizované verzi (ČTK) - Na knižním trhu je od 8. února 2018 aktualizovaná verze Brněnského architektonického manuálu.Slouží jako zdroj informací o brněnské meziválečné architektuře a současně jako průvodce městem s navrženými trasami. Brněnský architektonický manuál rozšíří o Janáčkovo divadlo a všechna sídliště Vydat se po stopách brněnské meziválečné architektury mohou lidé již několik let i s odborným výkladem díky projektu Brněnský architektonický manuál. Stavby a architektura v Brně. 2.7K likes. Máte rádi Brno a zajímává vás, co se v něm staví nebo bude stavět? Zajímavé stavby a architektura. stránku spravuje Miroslav "Toony" Drchal BAM - Brněnský architektonický manuál, Brno. 4 434 To se mi líbí · Mluví o tom (6). Architektura je to, co činí zříceninu krásnou. Le Corbusier Brněnský architektonický manuál, www.bam.brno.cz, Koryčánek, Hlaváčková, Valdhansová, Svobodová, Dům umění města Brna 2011 Kenneth Frampton, Moderní ... BAM - Brněnský architektonický manuál . Rozvoj Brněnského architektonického manuálu, tzv. BAMu, populárního průvodce po funkcionalistické architektuře, zajišťuje Dům umění města Brna díky finanční podpoře Ministerstva kultury ČR a Magistrátu města Brna. Na webových stránkách bam.brno.cz najdete databázi bezmála ... Literatura. Brněnský architektonický manuál. Průvodce architekturou 1918-1945. Brno 2012, s. 345. PELČÁK, Petr - WAHLA, Ivan (eds.): Generace 1901-1910 ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Brněnský architektonický manuál.pdf

POPIS

Průvodce architekturou 1918–1945, druhé vydání aneb tištěná verze oblíbené internetové databáze mapující meziválečnou architekturu. Autorky odborných textů, historičky Petra Hlaváčková, Šárka Svobodová a Lucie Valdhansová, přidaly informace o rekonstrukcích a změnách, které se udály za pět let uplynulých od prvního vydání, novou předmluvu doplnil i Rostislav Koryčánek, autor koncepce a odborný garant celého projektu. Aktualizace se dočkaly také praktické informace o městské hromadné dopravě. Druhé vydání zůstává ve stejném grafickém zpracování studia 20YYDesigners (Sébastien Bohner, Petr Bosák, Robert Jansa, Adam Macháček), díky němuž získala publikace v roce 2012 druhé místo v soutěži Nejkrásnější české knihy v kategorii Odborná literatura.

Chcete si přečíst knihu?Brněnský architektonický manuál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Brněnský architektonický manuál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY