Židovské anekdoty

Židovské anekdoty - Karel Poláček | Jesuslecitona.org

...sranda a humor. Naleznete zde židovské anekdoty, vtipy o blondýnkách, vtipy o sexu Židovské anekdoty ... Vtipy Židovské - Vtípky, fóry, anekdoty, vtipy.atropin.cz ... . Židovské anekdoty, neboli vtipy o židech, čili vtipy židovské, se vyznačují podobně jako jiné vtipy o etnických skupinách narážkami na typické vlastnosti určité skupiny lidí.V tomto případě židů. Židi vynikají starostí o peníze a dalšími vlastnostmi. A jestli se chcete podívat na další skupinu lidí, které potrápil Hitler, tak mrkněte na ... This feature is not available right now. Please try again later. Anekdoty a vůbec. Vypravuje Jan Weri ... Jan Werich - Židovské anekdoty (1966) (AUDIO) - YouTube ... ... This feature is not available right now. Please try again later. Anekdoty a vůbec. Vypravuje Jan Werich (1966) This feature is not available right now. Please try again later. www.pixy.cz → soukromé stránky / zábava. Židovské anekdoty. Ty židovské jsou stejně nejlepší...

INFORMACE

AUTOR
Karel Poláček
DIMENZE
5,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Židovské anekdoty.pdf

POPIS

Nové vydání Židovských anekdot v grafickém zpracování Lukáše Urbánka a Jakuba Kašeho vychází z publikace Nakladatelství Kruh z roku 1967. Původně tyto anekdoty vycházely v humoristickém časopise Dobrý den. Poláček ve své tvorbě vždy vycházel z dokonalé znalosti prostředí, o kterém psal, a dokázal věrně zachytit postavy i situace. Židovské anekdoty čerpají z jeho častých návštěv pražské židovské společnosti. Nejvíce anekdot je věnováno šnorerům, finančním otázkám, na druhém místě jsou námluvy a rodinný život a na třetím historky kolem rabínů a víry. Další anekdoty se týkají obchodu nebo otázek týkajících se smrti.

Chcete si přečíst knihu?Židovské anekdoty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Poláček. Číst Židovské anekdoty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY