Učím se s barvami - Domeček

Učím se s barvami - Domeček - - | Jesuslecitona.org

...barvy má peří kohouta? Umíš na obrázek dolepit kytičky, abych jich bylo přesně šest? Dokonči vzor na krocanově křídle! Tyto úkoly a mnohé další tě čekají na stránkách tohoto pracovního sešitu se samolepkami, v němž si pomocí barev a samolepek procvičíš všechny potřebné ... Učím se s barvami - Domeček | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Domeček - Učím se s barvami. Vybarvi, všímej si, spočítej, nalep! Tyto úkoly pro předškoláky naučí i zabaví a jsou ... Kód: 0309305 Autor: neuveden EAN: 9788025622681 Dostupnost: 70 - 100ks. ks. Cena s DPH: Knihy s tématem pro děti. všechny štítky ... Učím se s barvami Domeček. Počítání ... Domeček - Učím se s barvami - Domeček - neuveden . Vybarvi, všímej si, spočítej, nalep! Tyto úkoly pro p ... Agnieszka Niedzwiadek | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Kód: 0309305 Autor: neuveden EAN: 9788025622681 Dostupnost: 70 - 100ks. ks. Cena s DPH: Knihy s tématem pro děti. všechny štítky ... Učím se s barvami Domeček. Počítání ... Domeček - Učím se s barvami - Domeček - neuveden . Vybarvi, všímej si, spočítej, nalep! Tyto úkoly pro předškoláky naučí i zabaví a jsou plné barev, hraček, věcí a zvířátek, které najdeš doma. Učím se s barvami: Domeček 2018, A. Niedźwiadek. Víš, kolikrát denně je správné čistit si zuby? Podívej, nechybí na umyvadle něco? Rychle, dolep na něj kelímek s kartáčkem a vedle pověs pomocí samolepek ručník a na podlahu polož bačkory. Jejda! Kdopak si to v kuchyni p... Šikovný hadr na podlahu z mikrovláken se postará o všechny druhy podlah, od lina po dlaždičky. Mikrovlákna mu dávají skvělou schopnost absorbovat tekutiny a perfektní drsnost pro pucování podlah. Na těch přitom nezanechá ani šrábnutí. Povrchy skvěle vyčistí na sucho nebo jen s pár kapkami vody. Vybarvi, všímej si, spočítej, nalep! Tyto úkoly pro předškoláky naučí i zabaví a jsou plné zvířátek a barev. Nabízím set nebo jednotlivě - kapsáře, přehozy na postel, domeček s okýnkem + vlnovka na spodní okraj patrové postele. Ruční tvorba, velmi krásné. 3D efekt díky našitým dílům - patchwork + dokresleno nevypratelnými barvami. Lze prát na 30°C ručním režimem, neždímat, nebo jen minimálně....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Učím se s barvami - Domeček.pdf

POPIS

Víš, kolikrát denně je správné čistit si zuby? Podívej, nechybí na umyvadle něco? Rychle, dolep na něj kelímek s kartáčkem a vedle pověs pomocí samolepek ručník a na podlahu polož bačkory. Jejda! Kdopak si to v kuchyni pochutnává na sýru? Dokresli myškám ocásky a pěkně ty nezbednice vybarvi! Tyto úkoly a mnohé další tě čekají na stránkách tohoto pracovního sešitu se samolepkami, v němž si pomocí barev a samolepek procvičíš všechny potřebné dovednosti před začátkem školní docházky. Dokonči všechny úkoly a bav se!

Chcete si přečíst knihu?Učím se s barvami - Domeček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Učím se s barvami - Domeček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY