Tržnice Wang Freres

Tržnice Wang Freres - Jan Cimický | Jesuslecitona.org

...al den jako každý jiný, nenápadně. ... Tržnice Wang Freres (Jan Cimický) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Když odchází z vietnamské tržnice, zastaví ho celní správa a při běžné prohlídce zjistí, že jeho jméno figuruje v registru dlužníků. A podle nových zákonů mu tedy celníci odeberou a na m ístě zabaví auto. A aby toho nebylo málo, na účtence z tržnice, která zůstane ve voze, jsou stopy krve zavražděné trhovkyně. 0 hodnocení Tržnice Wang Freres 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zareg ... Tržnice Wang Freres (Jan Cimický) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Režiséru Karpíškovi začal den jako každý jiný, nenápadně. Ale bylo souzeno, že ještě téhož dne dojde ke zlomu, který ho značně potrápí. Když odchází z vietnamské tržnice, zastaví ho celní ... Tržnice Wang Freres. Kdo napsal knihu Tržnice Wang Freres? Autorem je Jan Cimický. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Elektronická kniha Tržnice Wang Freres na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tržnice Wang Freres od ostatních uživatelů. ... Režiséru Karpíškovi začal den jako každý jiný. Když však odchází z vietnamské tržnice, zastaví ho celní správa a při běžné prohlídce se zjistí, že jeho jméno figuruje v registr...

INFORMACE

AUTOR
Jan Cimický
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Tržnice Wang Freres.pdf

POPIS

Režiséru Karpíškovi začal den jako každý jiný. Když však odchází z vietnamské tržnice, zastaví ho celní správa a při běžné prohlídce se zjistí, že jeho jméno figuruje v registru dlužníků. Podle nových zákonů mu tedy celníci odeberou a zabaví na místě auto. A aby toho nebylo dost, na účtence z tržnice, která zůstane ve voze, jsou stopy krve zavražděné trhovkyně. Té, od které si koupil letní košili… Souběhem náhod se Karpíšek dostane do ďábelského kolotoče a jeho život se z hodiny na hodinu změní. Celebrita Karpíškova formátu je lákavým soustem pro bulvární novináře a fotografy, a tak se jeho portrét objevuje na první straně novin a pronásledují ho všelijaké úvahy i nepochopení ze strany vedení divadla, kde pracuje. Naštěstí mu ze všech sil pomáhá jeho kamarád ze školy, nyní advokát. Obrátí se ke Karpíškovi osud příznivou stranou? Podaří se mu dostat z nepříjemné situace a odhalí zároveň pražská mordparta skutečného pachatele?

Chcete si přečíst knihu?Tržnice Wang Freres ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Cimický. Číst Tržnice Wang Freres Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY