Ptačí tribunál

Ptačí tribunál - Agnes Ravatnová | Jesuslecitona.org

...(* 1983) je norská prozaička, esejistka a sloupkařka ... Kniha: Ptačí tribunál - Agnes Ravatnová | Knihy.ABZ.cz ... . Debutovala v roce 2007 románem Týden 53 (Veke 53, česky 2017). Ptačí tribunál rozhodně není thrillerem jako takovým. Román svou povahou vůbec nezapadá do současnosti a nebýt jednoznačných dat, čtenář by mohl nabýt dojmu, že se jedná o příběh z počátku dvacátého století. Ptačí tribunál je ve své kategorii unikátem. Kupte knihu Ptačí tribunál od Agnes Ravatn na Mart ... Ptačí tribunál by Agnes Ravatn - Goodreads ... . Kupte knihu Ptačí tribunál od Agnes Ravatn na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Ptačí tribunál je výtečně napsané a důmyslně vystavěné dílo, v němž se potkává psychologický thriller, společenskokritický román a hloubková studie mezilidských vztahů. AGNES RAVATNOVÁ (* 1983) je norská prozaička, esejistka a sloupkařka. Debutovala v roce 2007 románem Týden 53 (Veke 53, česky 2017). Ravatn, Agnes: Ptačí tribunál. Norské mysteriózní a vztahové drama o ženě, která se snaží rozkrýt tajemství neznámého muže a jeho manželky, až příliš připomíná známý román Mrtvá a živá. Agnes Ravatnová umí příběh vypointovat, přesto máme pocit, že nic nového nepřináší. ... Ptačí tribunál je výtečně napsané a důmyslně vystavěné dílo, v němž se potkává psychologický thriller, společenskokritický román a hloubková studie mezilidských vztahů. AGNES RAVATNOVÁ (* 1983) je norská prozaička, esejistka a sloupkařka. Debutovala v roce 2007 rom...

INFORMACE

AUTOR
Agnes Ravatnová
DIMENZE
9,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptačí tribunál.pdf

POPIS

Po veřejném skandálu opustí televizní moderátorka Allis Hagtornová svého partnera a práci ve městě a dobrovolně se vydá do vyhnanství v odlehlém fjordu. Brzy se ale ukáže, že její nová práce není tak docela tím, co čekala. Ani její tichý, nevrlý zaměstnavatel, čtyřicátník Sigurd Bagge, není tak starý, jak předpokládala. Zatímco čekají, až se Sigurdova žena vrátí z cest, jejich tichá a neklidná setkání se rozvíjejí v podivně obsesivní vztah a začíná být zřejmé, že pokání za minulé hříchy nebude stačit… Ptačí tribunál je výtečně napsané a důmyslně vystavěné dílo, v němž se potkává psychologický thriller, společenskokritický román a hloubková studie mezilidských vztahů.

Chcete si přečíst knihu?Ptačí tribunál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agnes Ravatnová. Číst Ptačí tribunál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY