Projekt Alfa - Na útěku

Projekt Alfa - Na útěku - Lenka Dostálová | Jesuslecitona.org

..... Projekt Alfa - Na útěku již vyšlo ... Projekt Alfa - Na útěku - Lenka Dostálová od 162 Kč ... ... . Lenka Dostálová Projekt Alfa - V pasti Série. After Akta Illuminae Alchymistova šifra Alenka v říši zombi ... Na Pankráci 30/1618 140 00 Praha 4 [email protected] Vytvořil Pixelfield, s.r.o. - vývoj mobilních aplikac ... Fragment Projekt Alfa - Na útěku . Kategorie: Ostatní knihy. Druhý díl skvělé akční série od talentované české autorky. Můj život se změnil ze dne na den. ... Projekt Alfa - Na útěku | Reknihy ... . Můj život se změnil ze dne na den. Musela jsem se naučit bojovat a udržet se naživu. Vím, že nejsem obyčejný člověk, ale alfa. Já a se mnou pár dalších, máme schopnosti, které by někdo moc rád ... Projekt Alfa - Na útěku. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.fragment.cz. www.albatrosmedia.cz. Lenka Dostálová. Projekt Alfa - Na útěku - e-kniha Projekt Alfa Na útěku Můj život se změnil ze dne na den. Musela jsem se naučit bojovat a udržet se naživu. Vím, že nejsem obyčejný člověk, ale alfa. Já a se mnou pár dalších, máme schopnosti, které by někdo moc rád zneužil. Musím ty alfy najít dřív než on. Jinak se stane něco hrozného! Projekt Alfa - Na útěku Lenka Dostálová Nakladatel: Fragment 2019 Ví, že není jediná alfa, které se podařilo přežít. Je jich víc a Gunteg je chce všechny najít, ovládnout a postavit z nich neporazitelnou armádu. Proto musí být rychlejší a najít je dřív než on. Kniha Projekt Alfa: Na útěku získala na databázi knih vynikající hodnocení 91 %. Projekt Alfa - Na útěku 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Projekt Alfa - Na útěku Lenka Dostálová ... Teď se chce pomstít a zničit Guntega a jeho výzkumný program. Ví, že není jediná alfa, které se podařilo přežít. Je jich víc a Gunteg je chce všechny najít, ovládnout a postavit z nich neporazitelnou armádu. Proto musí být rychlejší a najít je dřív než on. SERIE: Projekt Alfa [1] V pasti [2] Na útěku. Informace / Anotace ke knize: Na útěku. Mám tři cíle: 1. Zůstat naživu. 2. Nenechat se chytit. 3. Zničit Guntega a jeho program. Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší. Laylin život se změnil ze dne na den. Musela se naučit, jak bojovat a udržet se naživu. Projekt Alfa. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasim. Klávesové zkratky na tomto webu Přejít k navigaci. Vyhledávání. MENU. kontakt. přihlásit ... Projekt Alfa: Na útěku. Lenka Dostálová ... Projekt Alfa - Na útěku Lenka Dostálová kniha online. Promýšlet Evropu dvacátého století kniha online. Proroctví jasnovidky Vangy Krasimira Stojanova kniha. Prsťáček Alík kniha online. První kníže: aneb Předtucha moci Jiří Bílek pdf ulozto. Prvák: Upírská střední 1. Douglas Rees epub...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Dostálová
DIMENZE
11,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Projekt Alfa - Na útěku.pdf

POPIS

Mám tři cíle: 1. Zůstat naživu. 2. Nenechat se chytit. 3. Zničit Guntega a jeho program. Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší. Laylin život se změnil ze dne na den. Musela se naučit, jak bojovat a udržet se naživu. Teď se chce pomstít a zničit Guntega a jeho výzkumný program. Ví, že není jediná alfa, které se podařilo přežít. Je jich víc a Gunteg je chce všechny najít, ovládnout a postavit z nich neporazitelnou armádu. Proto musí být rychlejší a najít je dřív než on.

Chcete si přečíst knihu?Projekt Alfa - Na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Dostálová. Číst Projekt Alfa - Na útěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY