Jsem příliš mladá, abych zestárla

Jsem příliš mladá, abych zestárla - Alena Klenot | Jesuslecitona.org

...ch a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot ... Jsem příliš mladá, abych zestárla - Alena Klenot ... ... . Alena Klenot žije přes 30 let v zahraničí, procestovala však celý svět. Několik měsíců žila v Asii, na Filipínách a v Hong Kongu. Málokterá z nich však vychází z natolik osobních a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot. Pokud máte pocit, že svůj život jen přežíváte a nikoliv prožíváte, je novinka z Nakladatelského domu Grada tím správným impulzem ... Kniha Jsem příliš mladá, abych zestárla - Alena Klenot ... ... . Pokud máte pocit, že svůj život jen přežíváte a nikoliv prožíváte, je novinka z Nakladatelského domu Grada tím správným impulzem ke ... Jsem příliš mladá, abych zestárla. Seznamovací agentura Date2k. 6. března 2018 · A je to tady:-) Rozhovor s hollywoodskou vizážistkou a stylistkou Alenou Klenot s majitelkou naší agentury na téma atraktivity, seznamování, krásy, nestárnutí a hlavně její nové knize Jsem příliš mladá, abych nestárla. Křest knihy ... Málokterá z nich však vychází z natolik osobních a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot. Pokud máte pocit,... Zobrazit celý text. Jsem příliš mladá, abych zestárla. Název: Jsem příliš mladá, abych zestárla. Autor: Alena Klenot. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Populárně naučná › Zdravý způsob života; ISBN: 978-80-271-0671-4. EAN: 9788027106714. Objednací kód: NA311951 Málokterá z nich však vychází z natolik osobních a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot. Pokud máte pocit, že svůj život jen přežíváte a nikoliv prožíváte, je novinka z Nakladatelského domu Grada tím správným impulzem ke ... Málokterá z nich však vychází z natolik osobních a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot. Pokud máte pocit, že s...

INFORMACE

AUTOR
Alena Klenot
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem příliš mladá, abych zestárla.pdf

POPIS

Jak si udržet vitalitu a zdraví po celý život? Jak z něj vytěžit maximum? Existuje spousta knih se „zaručenými radami“ jak omládnout a starat se o sebe. Málokterá z nich však vychází z natolik osobních a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot. Pokud máte pocit, že svůj život jen přežíváte a nikoliv prožíváte, je novinka z Nakladatelského domu Grada tím správným impulzem ke změně.Alena Klenot žije přes 30 let v zahraničí, procestovala však celý svět. Několik měsíců žila v Asii, na Filipínách a v Hong Kongu. Navštívila Jižní Koreu a pracovala také v Austrálii. Díky svým zkušenostem získala návod na fyzickou i duševní vitalitu a mimo jiné také přehled, co se děje s ženami všude na světě, jak o sebe pečují a jaké mají názory na stárnutí. Ve své literární prvotině proto předkládá lékaři a životem ověřená fakta a zároveň vyvrací fámy, které se ke zdravému životnímu stylu vážou. „Pořádala jsem v Praze semináře a mnoho žen mi říkalo: Já bych přišla, ale nemám čas. Takže jsem se rozhodla, že určitě mohou číst a nemusí nikam chodit, abych jim objasnila velice zajímavou teorii bioidentických hormonů, které umí rozhodně zlepšit život. Anebo abych jim dala jen o nich vědět pro případ, když už se necítí jako dříve,“ vysvětlila autorka původ knihy. Kniha je zaměřena na ženy ve zralém věku, věnuje se otázkám jak elegantně stárnout a zachovat si krásu a pružnost do pozdního věku. Zaměřuje se na jídelníček, životní styl, líčení, cvičení a na psychickou pohodu žen.

Chcete si přečíst knihu?Jsem příliš mladá, abych zestárla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Klenot. Číst Jsem příliš mladá, abych zestárla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY