Entomologův odkaz

Entomologův odkaz - Peter May | Jesuslecitona.org

... slib umírajícímu muži zavede Enza na ostrov u pobřeží Bretaně, kde se nachází více než dvacet let nedotčená pracovna zavražděného sběratele hmyzu ... Kniha: Entomologův odkaz (Peter May) | Martinus ... . Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Entomologův odkaz však postrádá náboj, který proudil všemi předchozími díly, a román tak má své rezervy. Vodítka k vraždě jsou chabá, nová se neobjevují a případ každou chvíli vázne na mrtvém bodě. Enzo se zdá být příliš zainteresován do osobních ... Kniha: Entomologův odkaz (Peter May) | Martinus ... . Vodítka k vraždě jsou chabá, nová se neobjevují a případ každou chvíli vázne na mrtvém bodě. Enzo se zdá být příliš zainteresován do osobních záležitostí a na kauzu se nedokáže plně koncentrovat. Audio kniha: Entomologův odkaz - May, Peter ; Další neuzavřený případ zavede Enza na ostrov u pobřeží Bretaně, kde se nachází více než dvacet let nedotčená pracovna zavražděného sběratele hmyzu. Smrtelně nemocný entomolog totiž tušil, že kdo má motivaci utnout jeho krátící se dny a zanechal po s Kromě již zmíněných změn však Entomologův odkaz pokračuje v zajetých kolejích, což ostatně platí i pro audioknižní zpracování, které má i tentokrát na svědomí osvědčená dvojice: režisér Michal Bureš a David Matásek, co by vypravěč celé série. Entomologův odkaz - audiokniha obsahuje detektivní román, jehož autorem je Peter May. Čte David Matásek. Akta Enzo #4. Proč by někdo zabíjel umírajícího člověka? Další neuzavřený případ zavede Enza Macleoda na ostrov u pobřeží Bretaně, kde se nachází více než dvacet let nedotčená pracovna zavražděného ... Čtvrtý díl kriminální série Akta Enzo! Dávný slib umírajícímu muži zavede Enza na ostrov u pobřeží Bretaně, kde se nachází více než dvacet let nedotčená pracovna zavražděného sběratele hmyzu....

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
5,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Entomologův odkaz.pdf

POPIS

Dávný slib umírajícímu muži zavede Enza na ostrov u pobřeží Bretaně, kde se nachází více než dvacet let nedotčená pracovna zavražděného sběratele hmyzu. V tomto klaustrofobním prostředí musí Enzo rozluštit šifru, kterou muž zanechal všem na očích. Enzo čelí nepřátelství místních obyvatel, kteří netouží nechvalně proslulou vraždu opět vidět v novinových titulcích. Pohledná vdova, místní rváč, jehož se nepodařilo usvědčit, místo činu zamrzlé v čase, nebezpečná propast u útesů a sbírka matoucích zpráv dělají z případu jeden z nejsložitějších, které Enzo zatím řešil.

Chcete si přečíst knihu?Entomologův odkaz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Entomologův odkaz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY