Clařino tajemství

Clařino tajemství - Francoise Bourdinová | Jesuslecitona.org

...své blízké, kteří jsou stále naživu - mladšího syna Charlese Clařino tajemství Autor: Bourdinová, Francoise Nakladatel: Motto EAN: 9788026706816 ISBN: 978-80-267-0681-6 Originál: Le Secret de Clara Překlad: Marešová, Daniela Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Clařino tajemství - Francoise Bourdinová | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Clařino tajemství - Bourdinová, Francoise ; Dlouho skrývaná tajemství z minulosti krátce po druhé světové válce vytvoří ze života Clary Morvanové i jejího syna Charlese hořké místo a nevyřčená tíha dopadne i na další ... Román Clařino tajemství je rodinnou ságou zabírající několik desítek let po druhé světové válce. Členové rodu Morvanových prožívají své osobní příběhy, které autorka v knize podrobně sleduje. Podařilo se jí vystihnout podstatné detaily charakterů svých postav. Clara působí jako majestátní že ... Clařino tajemství | Magazín Dobrých knih ... ... Román Clařino tajemství je rodinnou ságou zabírající několik desítek let po druhé světové válce. Členové rodu Morvanových prožívají své osobní příběhy, které autorka v knize podrobně sleduje. Podařilo se jí vystihnout podstatné detaily charakterů svých postav. Clara působí jako majestátní žena, hrdá ... Clařino tajemství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Clařino tajemství - Francoise Bourdinová, porovnání cen z interneto...

INFORMACE

AUTOR
Francoise Bourdinová
DIMENZE
9,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Clařino tajemství.pdf

POPIS

Jedné noci v červenci 1945 probudí Claru Morvanovou výstřel – její starší syn Édouard umírá. Clara tuší, co se přihodilo, ale připadá jí, že na pravdě tolik nezáleží. Především chce chránit své blízké, kteří jsou stále naživu – mladšího syna Charlese a vnoučata. Rozhodne se tedy mlčet a prohlásí Édouardovu smrt za sebevraždu. Charles bojoval ve válce a po návratu zjistil, že jeho milovaná žena Judith a jejich dcerka zemřely v koncentračním táboře. Od té doby je z něj jen stín bývalého veselého a pohledného muže. Clara si myslí, že musí zachovat strašné tajemství, ale netuší, že to je začátek velkého dramatu.

Chcete si přečíst knihu?Clařino tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francoise Bourdinová. Číst Clařino tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY