Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti

Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti - Jan Skalický, | Jesuslecitona.org

...h ,,Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti'', ktorá popisuje históriu, ekonómiu a technológiu kryptomien ... Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti - Dominik Stroukal ... ... . Hoci je kniha klasifikovaná ako príručka pre úplných začiatočníkov, veľa zaujímavých informácií v nej nájdu aj skúsenejší investori do digitálnych mien. Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti - recenze knihy. Dominik Stroukal je v Čechách považovaný za takového kryptoboha, který se jednak o kryptoměnách skvěle vyzná, ale hlavně o nich umí naprosto zapáleně mluvit tak, že i velmi náročnou problematiku pochopí i úplný laik, ale něco nového se dozví i ostřílený obchodník. Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti Stroukal, Dominik; Skalický, Jan Cena: 195 Kč Ekonomické bubliny ... Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti - Dominik Stroukal ... ... . Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti Stroukal, Dominik; Skalický, Jan Cena: 195 Kč Ekonomické bubliny Stroukal, Dominik Cena: 237 Kč (e-book) Ekonomické bubliny Stroukal, Dominik Cena: 237 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ... Running an e-commerce store today is harder than it was 5 years ago, and due to all the competition and diversity of new e-commerce solutions, it will be getting only tougher in the future… Kupte knihu Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti (Dominik Stroukal, Jan Skalický) s 9 % slevou za 208 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Portál kryptonovinky.sk pripravil v spolupráci s vydavateľstvom GRADA súťaž o 5 kníh ,,Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti'', ktorá popisuje históriu, ekonómiu a technológiu kryptomien. Súťaž prebiehala od 17. marca 2017 do 1. apríla 2017 a celkovo sa do nej zapojilo 81 súťažiacich. Ich úlohou bolo dať „like" na tento príspevok na facebook stránke ... Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti Seznamte se s penězi budoucnosti. Nositel Nobelovy ceny za ekonomii Milton Friedman prohlásil v roce 1999: „Myslím si, že v omezování role státu bude hrát jednu z hlavních rolí internet. Jedna z věcí, které nám schází, ale brzy se objeví, jsou spolehlivé digitální peníze." ... Všechny informace o produktu Kniha Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti - Dominik Stroukal, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bitcoin a jiné krypto...

INFORMACE

AUTOR
Jan Skalický,
DIMENZE
9,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti.pdf

POPIS

Nositel Nobelovy ceny za ekonomii Milton Friedman prohlásil v roce 1999: „Myslím si, že v omezování role státu bude hrát jednu z hlavních rolí internet. Jedna z věcí, které nám schází, ale brzy se objeví, jsou spolehlivé digitální peníze.“ Deset let poté byl spuštěn bitcoin. Lze bitcoin považovat za spolehlivé digitální peníze? Jak se bitcoiny vytváří? Kolik jich je a bude? Kde se dají koupit a jak se s nimi pracuje? Nejde o pyramidovou hru? O bublinu? Tato kniha je plná odpovědí. Na tyto i na mnohé další otázky. Otevřte ji a naučte se přijímat a odesílat bitcoiny, ponořte se do jejich krátké, ale bohaté historie a prozkoumejte budoucí ekonomické dopady. Seznamte se s penězi budoucnosti.

Chcete si přečíst knihu?Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Skalický,. Číst Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY