Válečná továrna: Román z cyklu Proměna

Válečná továrna: Román z cyklu Proměna - Neal Asher | Jesuslecitona.org

..., hodnocení a recenze Válečná továrna ... Proměna: Válečná továrna - Neal Asher | Databáze knih ... . Román z cyklu Proměna - Neal Asher. Válečná továrna kniha od: Neal Asher. 86 % ... Proměna 2. Žánr: Literatura světov ... V rámci cyklu se jedná o pokus autora přejít z člověka jako hlavního hrdiny na umělou inteligenci Penny Royal. Tato kniha je zdařilá, autor drží vysoké tempo a úroveň. Nicméně zároveň popírá určité principy vlastního světa ... Válečná továrna. Román z cyklu Pr ... Warhammer - Zabíječ bestií - William King | Internetové ... ... ... Válečná továrna. Román z cyklu Proměna - Neal Asher . skladem. 311 Kč . doprava od 37 Kč. Do obchodu ... > Válečná továrna ... Všechno nasvědčuje tomu, že v té části vesmíru bude brzy velice horko. (román z cyklu Proměna) Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Sci-Fi Próza - beletrie > Romány > Vědecko-fantastické romány Thorvald Spear se probudil v nemocnici a zjistil, že byl vzkříšen z mrtvých. A co víc, zahynul ve válce lidí proti mimozemšťanům, která skončila už před sto lety. Když se ale zotaví ze svých prvních traumatických okamžiků, spatří jiskřičku světla, která ho udrží při životě. Tou jiskrou je pomsta. S... Válečná továrna. Román z cyklu Proměna - Neal Asher e-kniha. star star star star star. 143 Kč ... Cyklus Proměna. ASHER Neal. Info: Polaris, 2018 (1.) - brož., 400 str. Z angl. přel. M. Hrnčíř EAN: 9788073323745 ISBN: 389 Kč; ISBN: 978-80-7332-374-5 Vyšlo: 16. 2. 2018; Žánr: sci-fi Provedení: brož. Autor obáky: Larry Rostant Počet stran: 400 Jeden hledá rozsudek, druhý čelí zatracení a dalšímu se dostane jeho pomsty… Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI. Válečná továrna Stroj nekonečna. série Proměna | 1. kategorie Knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Sci-fi » Světová sci-fi. Nakladatel Polaris datum vydání 2017 isbn 978-80-7332-351-6 .....

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
10,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečná továrna: Román z cyklu Proměna.pdf

POPIS

Thorvald Spear ztrácí rozum, když se utápí v temných vzpomínkách, které nejsou jeho. Černá umělá inteligence Penny Royal jej propojila se zaznamenanými osobnostmi těch, které zavraždila. A ať už tato UI hledá vykoupení nebo má nějaké vlastní plány, Spear ji musí zničit. Cítí hněv všech mrtvých a sdílí s nimi jejich bolest. Když Penny Royal konečně dostihne, má společnost. Pradorský otec-kapitán Sverl je rovněž obětí hrátek Penny Royal a chce se s ní střetnout. Není však jisté, jestli se oba mstitelé dřív nezničí navzájem. Daleko nejsou ani Sverlovi pradorští nepřátelé a ke všemu to vypadá na novou válku. Penny Royal zatím míří k vadné válečné továrně, která ji vyrobila. Všechno nasvědčuje tomu, že v té části vesmíru bude brzy velice horko. Pokračování knihy Temná inteligence z trilogie Proměna.

Chcete si přečíst knihu?Válečná továrna: Román z cyklu Proměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Válečná továrna: Román z cyklu Proměna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY