Tajemství Bachových květových esencí

Tajemství Bachových květových esencí - Jeremy Harwood | Jesuslecitona.org

...dných květových esencí. K testování esencí potřebuji vaše jméno a datum narození ... Tajemství Bachových květových esencí - Jeremy Harwood ... ... . K přesnému určení individuálně vhodných druhů esencí používám jednoduchý svalový test, jaký je využíván i v rámci jedné z regresních technik - v metodě One Brain. Bachovy květové esence 10 ml - kompletní sada v papírové krabici, obsahuje 38 Bachových esencí 20 ml, 2x Rescue remedy 20 ml a 1x mixovací lahvičku. Osobní kombinace Bachových květových esencí v užívací lahvičce - první konzulta ... Tajemství Bachových květových esencí | Pro Ženy CZ ... . Osobní kombinace Bachových květových esencí v užívací lahvičce - první konzultace: 600 Kč Cena zahrnuje konzultaci 60 min (max. 90 min), použité esence, alkohol nebo jablečný ocet na konzervaci dle Vašeho přání. Osobní kombinace Bachových květ. esencí v užívací lahvičce rodič a dítě - první konzultace: 600 Kč ... Tajemství Bachových květových esencí. Tajemství Bachových květových esencí, další titul z řady Tajemství, je uceleným průvodcem, díky němuž odhalíte tajemství "dvanácti léčitelů" - rostlin, které tvořily jádro Bachových pozorování - a dalších dvaceti šesti esencí, které objevil. Tato… Podrobné informace o možnostech užívání Bachových květových esencí se naučíte na kurzech, které vyučuji. Pokud nechcete jít na kurz, ale máte chuť nebo cítíte potřebu esence užívat, můžete si domluvit osobní konzultaci....

INFORMACE

AUTOR
Jeremy Harwood
DIMENZE
11,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Bachových květových esencí.pdf

POPIS

Tajemství Bachových květových esencí, další titul z řady Tajemství, je uceleným průvodcem, díky němuž odhalíte tajemství "dvanácti léčitelů" – rostlin, které tvořily jádro Bachových pozorování – a dalších dvaceti šesti esencí, které objevil. Tato příručka vám poskytne vše, co potřebujete vědět o získávání a používání přírodních a bezpečných esencí, které vám navrátí zdraví a pomohou vám vyrovnat se s negativními emocemi. Podrobný popis všech květů vás seznámí s jejich účinky, díky nimž budete schopni určit tu pravou esenci právě pro vás.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství Bachových květových esencí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeremy Harwood. Číst Tajemství Bachových květových esencí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY