Opravdově, šíleně, řecky

Opravdově, šíleně, řecky - Mandy Baggot | Jesuslecitona.org

...ky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Opravdově, šíleně, řecky - Knihkupectví Luxor ... . Ledaže byste se zamilovali opravdově, šíleně a řecky! Ellen ještě před nedávnem měla skvělou práci, peníze a přítele, ale najednou o všechno přišla. Na kouzelný ostrov Korfu si přijela vyčistit hlavu, zahojit zlomené srdce a hlavně pomoci mladší sestře Lacey zorganizovat nadcházející svatbu. Kniha Opravdově, šíleně, řecky vypadá už na první pohled docela bláznivě. Těžko říct, co mě přimělo si ji ... Opravdově, šíleně, řecky - Mandy Baggot | Knihy Dobrovský ... . Kniha Opravdově, šíleně, řecky vypadá už na první pohled docela bláznivě. Těžko říct, co mě přimělo si ji přečíst. Nějak jsem předpokládala, že to bude s nádechem do humorna a já nejspíš měla náladu na nějakou vtipnou lehkou četbu. Bohužel jsem se totálně spletla. Title: Opravdově, šíleně, řecky - Mandy Baggot epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 9:22:53 AM Opravdově, šíleně, řecky - Mandy Baggot Autor: Mandy Baggot Rok vydání: 2018 Nakladatelství: Baronet Počet stran: 368 "Přesto si nemohl nevšimnout, jak se liší od ostatních žen, které se chtěly jen povalovat a neměly zájem o program. Obvykle se u slunění a popíjení koktejlů smály, uvolnily se a ani nedbaly o to, jak ... Baronet Opravdově, šíleně, řecky - Baggot Mandy . Letní lásky z dovolených nemívají dlouhý život. Ledaže byste se zamilovali opravdově, šíleně a řecky!Ellen ještě před nedávnem měla skvělou práci, peníze a přítele, ale najednou o všechno přišla. Hledáte Opravdově, šíleně, řecky od Mandy Baggot? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Opravdově, šíleně, řecky od Mandy Baggot v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Opravdově, šíleně, řecky 329,-249,-Skladem > 10 ks. Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. Opravdově, šíleně, řecky Slunce, moře a sexy cizinec - co víc si lze na dovolené přát? Žhavá připomínka řeckých prázdnin v románu Mandy Baggot přináší romantiku, humor i ... Letní lásky z dovolených nemívají dlouhý život. Ledaže byste se zamilovali opravdově, šíleně a řecky! Ellen ještě před nedávnem měla skvělou práci, peníze a přítele, ale najednou o všechno přišla. E-kniha: Opravdově, šíleně, řecky (Mandy Baggot). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 0 hodnocení Opravdově, šíleně, řecky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Slunce, moře a sexy cizinec - co víc si lze na dovolené přát? Žhavá připomínka řeckých prázdnin v románu Mandy Baggot přináší romantiku, humor i napětí v ...

INFORMACE

AUTOR
Mandy Baggot
DIMENZE
12,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Opravdově, šíleně, řecky.pdf

POPIS

Letní lásky z dovolených nemívají dlouhý život. Ledaže byste se zamilovali opravdově, šíleně a řecky!Ellen ještě před nedávnem měla skvělou práci, peníze a přítele, ale najednou o všechno přišla. Na kouzelný ostrov Korfu si přijela vyčistit hlavu, zahojit zlomené srdce a hlavně pomoci mladší sestře Lacey zorganizovat nadcházející svatbu. V hotelu Blue Vue však patří k all-inclusive nabídce taky přitažliví muži. Jeden je zkušený svůdník, druhý je plný záhad a tajností. Jenže i Ellen ukrývá velké tajemství – kdyby vyšlo najevo, mohlo by ji navždycky zničit. Dovolená najednou pro obě dívky nabere nečekaný spád, zvlášť když se v hotelu objeví nečekaní hosté, kteří pořádně zamíchají kartami. Zamilované i bláznivě vtipné scény vystřídají okamžiky, kdy jde doslova o život! Jak se „chladná Angličanka“ Ellen vypořádá s novu situací? Vždyť přece ona o vztah vůbec nestála! Dokáže překonat zátěž minulosti a žít taky někdy srdcem a ne stále jen rozumem? A která ze sester se nakonec dočká své velké tlusté řecké svatby? Žhavá připomínka řeckých prázdnin v románu Mandy Baggot přináší romantiku, humor i napětí.

Chcete si přečíst knihu?Opravdově, šíleně, řecky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mandy Baggot. Číst Opravdově, šíleně, řecky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY