Minutový manažer v praxi

Minutový manažer v praxi - Ken Blanchard, | Jesuslecitona.org

...o praxe. Od zasedacích místností a meetingů až po pásový provoz v továrnách ... Kniha: Minutový manažer v praxi | Knihy.ABZ.cz ... . Tři tajemství Minutového manažera v praxi Kniha Minutový manažer, která vyšla roku 1982, dobyla svět. Byla přeložena do více než 25 jazyků a stala se jednou z nejvlivnějších knih o leadershipu v historii. Tato kniha na ni navazuje, jak principy a zásady Minutového manažera převést do praxe. Kupte knihu Minutový manažer v praxi (Ken Blanchard) s 14 % slevou za 212 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporuč ... Minutový manažer v praxi - Ken Blanchard, Robert Lorber by ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Kniha Minutový manažer, která vyšla roku 1982, dobyla svět. Byla přeložena do více než 25 jazyků a stala se jednou z nejvlivnějších knih o leadershipu v historii. Tato kniha na ni navazuje, jak principy a zásady Minutového manažera převést do praxe. Od zasedacích místností a meetingů až po pásový provoz v továrnách. Kniha Minutový manažer, která vyšla roku 1982, dobyla svět. Byla přeložena do více než 25 jazyků a stala se jednou z nejvlivnějších knih o leadershipu v historii. Tato kniha na ni navazuje, jak principy a zásady Minutového manažera převést do praxe. Od zasedacích místností a meetingů až po pásový provoz v továrnách. Srovnání cen Minutový manažer v praxi - Lorber Robert, Blanchard Ken. Nejlevnější e-shop Knihy Dobra. Cena 179 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. 195 Kč Minutový manažer v praxi - Blanchard Ken, Lorber Robertroku 1982, dobyla svět. Byla přeložena do více než 25 jazyků a stala se jednou z nejvlivnějších knih o leadershipu v historii. Minutový manažer již představil svá tři tajemství managementu v knize Minutový manažer v praxi. Čtvrté tajemství představuje koncept, který, pokud je stoprocentně dodržován, je jedním z nejúčinnějších opatření, jak zlepšit morálku zaměstnanců. Blanchard učí čtenáře krok za krokem, jak přijmout zodpovědnost za ... Kniha Minutový manažer, která vyšla roku 1982, dobyla svět. Byla přeložena do více než 25 jazyků a stala se jednou z nejvlivnějších knih o leadershipu v historii. Tato kniha na ni navazuje, jak principy a zásady Minutového manažera převést do praxe. Kniha Minutový manažer, která vyšla roku 1982, dobyla svět. Byla přeložena do více než 25 jazyků a stala se jednou z nejvlivnějších knih o leadershipu v historii. Tato kniha na ni navazuje, jak principy a zásady Minu...

INFORMACE

AUTOR
Ken Blanchard,
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Minutový manažer v praxi.pdf

POPIS

Tři tajemství Minutového manažera v praxi Kniha Minutový manažer, která vyšla roku 1982, dobyla svět. Byla přeložena do více než 25 jazyků a stala se jednou z nejvlivnějších knih o leadershipu v historii. Tato kniha na ni navazuje, jak principy a zásady Minutového manažera převést do praxe. Od zasedacích místností a meetingů až po pásový provoz v továrnách. Autoři na příkladech z praxe demonstrují neocenitelné přednosti Minutového manažera – jednoduchý a účinný systém pro jakoukoli firmu, podnikající v jakémkoli oboru..

Chcete si přečíst knihu?Minutový manažer v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ken Blanchard,. Číst Minutový manažer v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY