Učím se s barvami - Zvířátka

Učím se s barvami - Zvířátka - - | Jesuslecitona.org

...doma (Typy doručení) ... Písnička Barvy, barvičky je naší první písničkou pro děti ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Učím se s barvami - Domeček ... . Cílem této písničky je pomoci dětem s rozpoznáním jednotlivých barev. Písnička se stala mezi dětmi velice oblíbenou ... Milí rodiče a učitelé! „Učím se kreslit" je sešit pro výuku kreslení pro nejmladší děti. Tato kolekce nejen pomáhá rozvíjet manuální dovednosti, ale předším učí děti věřit ve vlastní schopnosti a t... Prozkoumejte s dětmi město, kde bydlí Nela s Jonatánem, a zjistěte, jaká auta tam j ... Agnieszka Niedzwiadek | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Prozkoumejte s dětmi město, kde bydlí Nela s Jonatánem, a zjistěte, jaká auta tam jezdí. U toho můžete skládat puzzle, které dohromady tvoří jeden velký obrázek! Pět menších skládaček o šesti dílcích se dá spojit do jednoho velkého, 30dílkového puzzle. Hledáte Škola - Učím se s barvami? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 30 Kč. Cena od 49 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Učím se s barvami - Zvířátka.pdf

POPIS

Panečku, to je ale veliká chobotnice! Kolik má chapadel? Vybarvi je stejnou barvou, jakou mají jejich obrysy. Na žlutou berušku domaluj spoustu teček. A na červenou jich domaluj přesně sedm. Tyto úkoly a mnohé další tě čekají na stránkách tohoto pracovního sešitu se samolepkami, v němž si pomocí barev a samolepek procvičíš všechny potřebné dovednosti před začátkem školní docházky. Dokonči všechny úkoly a bav se!

Chcete si přečíst knihu?Učím se s barvami - Zvířátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Učím se s barvami - Zvířátka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY