Projekt Alfa - Na útěku

Projekt Alfa - Na útěku - Lenka Dostálová | Jesuslecitona.org

...r dalších, máme schopnosti, které by někdo moc rád zneužil ... Projekt Alfa - Na útěku - Lenka Dostálová od 162 Kč ... ... . Musím ty alfy najít dřív než on. Jinak se stane něco hrozného! Můj život se změnil ze dne na den. Musela jsem se naučit bojovat a udržet se naživu. Vím, že nejsem obyčejný člověk, ale alfa. Já a se mnou pár dalších, mám Kniha: Projekt Alfa: Na útěku (Lenka Dostálová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Projekt Alfa - Na útěku od Lenk ... Projekt Alfa - Na útěku | Reknihy ... . Za pár minut můžete číst Projekt Alfa - Na útěku od Lenka Dostálová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Můj život se změnil ze dne na den. Musela jsem se naučit bojovat a udržet se naživu. Vím, že nejsem obyčejný člověk, ale alfa. Já a se mnou pár dalších, máme schopnosti, které by někdo moc rád zneužil. Musím ty alfy najít dřív než on. Jinak se stane Na útěku 2. v sérii, L. Dostálová, 2018 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Hledáte Projekt Alfa - Na útěku od Lenka Dostálová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Projekt Alfa - Na útěku Autor: Dostálová, Lenka Nakladatel: Fragment EAN: 9788025335819 ISBN: 978-80-253-3581-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 264 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Můj život se změnil ze dne na den. Musela jsem se naučit bojovat a udržet se naživu. Vím, že nejsem obyčejný člověk, ale alfa. Já a se mnou pár dalších, máme schopnosti, které by někdo moc rád zneužil. Musím ty alfy najít dřív než on. Jinak se stane něco hrozného! 0 hodnocení Projekt Alfa - Na útěku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Mám tři cíle: 1. Zůstat naživu. 2. Nenechat se chytit. 3. Zničit Guntega a jeho program. Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší. Laylin život se změnil ze dne na den. Ta se nedávno zapsala do povědomí českých čtenářů svou sérií Projekt Alfa, jejíž druhý díl nyní můžete získat s autorčiným vlastnoručním podpisem! Cena v soutěži 4x kniha Projekt Alfa: Na útěku Elektronická kniha Projekt Alfa - Na útěku na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Projekt Alfa - Na útěku od ostatních... Projekt Alfa Tento díl nese název na útěku Aha už to vám napoví že tentokrát bude naše hlavní hrdinka utíkat a hledat další jako je ona tedy Alfy, to nejsou lidé jsou to něco jako lepší lidé jsou daleko silnější rychlejší a dokáží daleko lépe bojovat jenže tyto schopnosti vyšly přece využít pro ochranu lidstva a ... Projekt Alfa - Na útěku již vyšlo. Lenka Dostálová...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Dostálová
DIMENZE
10,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Projekt Alfa - Na útěku.pdf

POPIS

Mám tři cíle: 1. Zůstat naživu. 2. Nenechat se chytit. 3. Zničit Guntega a jeho program. Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší. Laylin život se změnil ze dne na den. Musela se naučit, jak bojovat a udržet se naživu. Teď se chce pomstít a zničit Guntega a jeho výzkumný program. Ví, že není jediná alfa, které se podařilo přežít. Je jich víc a Gunteg je chce všechny najít, ovládnout a postavit z nich neporazitelnou armádu. Proto musí být rychlejší a najít je dřív než on.

Chcete si přečíst knihu?Projekt Alfa - Na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Dostálová. Číst Projekt Alfa - Na útěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY