Kůže zblízka

Kůže zblízka - Yael Adlerová | Jesuslecitona.org

...je vosk, který kůži dodává lepší odolnost proti vlhkosti ... E-kniha: Kůže zblízka - Yael Adler | Knihy.ABZ.cz ... . klubo: „Je to trochu dojmologie, ale pravá kůže dlouho voní, při pokojové teplotě je na omak teplejší než syntetika, která neznatelně jakoby lípká a zblízka je cítit umělotinou." greatSusan : „Odnesla bych tašku do nejbližšího brašnářství, opravny bot, někomu, kdo šije z kůže a pod. a zeptala se. Kdo se vyzná ... Kůže zblízka Yael porovnaj ceny v 9 obchodoch od 9.34 sp ... Kůže zblízka - Adlerová Yael od 238 Kč - Heureka.cz ... ... Kůže zblízka Yael porovnaj ceny v 9 obchodoch od 9.34 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp KŮŽE ZBLÍZKA YAEL ADLER najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk...

INFORMACE

AUTOR
Yael Adlerová
DIMENZE
4,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Kůže zblízka.pdf

POPIS

KŮŽE JE JAKO PROJEKČNÍ PLÁTNO, KTERÉ ZVIDITELŇUJE NÁŠ ŽIVOT Kůže nás denně zaměstnává: péče, stárnutí, alergie, antiaging, slunce... Má plochu asi dva čtvereční metry a chrání nás před přehřátím. Zahaluje všechno, co v sobě nosíme, je komunikačním prostředkem, je vysoce senzibilní. Žádné vzrušení ani sex se neobejdou bez kožních projevů. Ve své podnětné a zábavné knize vysvětluje dermatoložka Yael Adlerová všechno, co chceme vědět o kůži, a nevyhýbá se ani různým tabu, jako jsou vřídky, vrásky či plíseň. Dozvíme se také, proč sex člověka zkrášluje, muži nemají celulitidu a co důležitého i moudrého lze vyčíst z lidské kůže.

Chcete si přečíst knihu?Kůže zblízka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yael Adlerová. Číst Kůže zblízka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY