Zákoník práce 2018 (sešitové vydání)

Zákoník práce 2018 (sešitové vydání) - Dana Roučková, | Jesuslecitona.org

...itové vydání) Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou ... Zákoník práce 2019 (sešitové vydání) - Zdeněk Schmied, D ... ... . Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. ... Zákoník práce 2018 (sešitové vydání) Autor: Roučková, Dana a Schmied, Zdeněk Nakladatel: Anag EAN: 9788075541123 ISBN: 978-80-7554-112-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 15,5 × 23 cm Rok vydání: 2018 (14. vydání) Vážení zákazníci, omlouváme se, ale anotace k této publikaci zde zatím chybí. Děkujeme za pochopení. Zákoník práce 2020 (sešitové vydá ... Kniha Zákoník práce 2018 (sešitové vydání) | Moja-Kniha.sk ... . vydání) Vážení zákazníci, omlouváme se, ale anotace k této publikaci zde zatím chybí. Děkujeme za pochopení. Zákoník práce 2020 (sešitové vydání) ANAG. Stejně jako v předchozích letech jsme i pro rok 2020 pro vás připravili stručné a přehledné vydání aktuálního znění zákoníku práce k 1. Kniha: Zákoník práce 2019 (sešitové vydání) Aut...

INFORMACE

AUTOR
Dana Roučková,
DIMENZE
6,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákoník práce 2018 (sešitové vydání).pdf

POPIS

Tak jako každým rokem nabízíme čtenářům i letos stručnou odbornou publikaci obsahující aktuální znění zákoníku práce k 1. 1. 2018 – tedy se zapracováním všech dílčích změn, k nimž v průběhu roku 2017 došlo. Praktické sešitové vydání úplného znění se stručným komentářem. Nespornou předností této knihy je vedle aktuálního paragrafového znění zákoníku práce též stručný souhrnný komentář k jednotlivým skupinám zákonných ustanovení vztahujících se ke konkrétní pracovněprávní problematice. Aktuálnost tohoto vydání spočívá také v zohlednění legislativních změn, k nimž došlo v prováděcích právních předpisech k zákoníku práce, především v oblasti odměňování (postupné zvýšení platových tarifů ve státní službě, ve veřejných službách a správě a zejména v úrovni minimální mzdy). Všestranné využití publikace pro každodenní praxi. Hlavním cílem této publikace je poskytnout nejširší odborné i laické veřejnosti praktický a stručný přehled právní úpravy v zákoníku práce s přesahem do prováděcích právních předpisů k němu, a to s ohledem na její běžné praktické potřeby.

Chcete si přečíst knihu?Zákoník práce 2018 (sešitové vydání) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Roučková,. Číst Zákoník práce 2018 (sešitové vydání) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY