Válečná továrna: Román z cyklu Proměna

Válečná továrna: Román z cyklu Proměna - Neal Asher | Jesuslecitona.org

...y Royal jej propojila se zaznamenanými osobnostmi těch, které zavraždila ... Proměna: Válečná továrna - Neal Asher | Databáze knih ... . A ať už tato UI hledá vykoupení nebo má nějaké vlastní plány, Spear ji musí zničit. Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog vybraných autorů > A > Asher - Neal Asher. Neal Asher: Válečná továrna. brožovaná, překlad Marek Hrnčíř, obálka Larry Restant, 400 stran, 389 Kč. Jeden hledá rozsudek, druhý čelí zatracení a dalšímu se dostane jeh ... Warhammer - Zabíječ bestií - William King | Internetové ... ... . Jeden hledá rozsudek, druhý čelí zatracení a dalšímu se dostane jeho pomsty… Thorvald Spear ztrácí rozum, když se utápí v temných vzpomínkách, které nejsou jeho. Léta - určitě romány - Továrna na absolutno, Krakatit drama - RUR, Ze života hmyzu, Věc Makropulos, 5) přelom 20-30.let - Povídky z jedné a z druhé kapsy, noetická trilogie 6)30.léta - nebezpečí fašismu - dramata Matka, Bílá nemoc, próza Válka s mlčky, pro děti: Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako ... Válečná továrna. Román z cyklu Proměna - Neal Asher. Polaris, beletrie, Neal Asher. Pokračování knihy Temná inteligence z trilogie Proměna. Thorvald Spear ztrácí rozum, když se utápí v temných vzpomínkách, které nejsou jeho. Černá umělá inteligence Penny Royal... 8. Asher, Neal Válečná továrna - Proměna 2 2018 DO K076734 0323959/DO Voľný výber 9. Ashton, Juliet Žena z čísla 24 2018 DO K076767 0324082/DO Voľný výber 10. Ashton, Juliet Žena z čísla 24 2018 DO K076767 0324083/DO Voľný výber 11. Astonová, Elizabeth Strastiplné peníze paní Darcy 2019 DO K076817 0324408/DO Voľný ......

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
3,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečná továrna: Román z cyklu Proměna.pdf

POPIS

Thorvald Spear ztrácí rozum, když se utápí v temných vzpomínkách, které nejsou jeho. Černá umělá inteligence Penny Royal jej propojila se zaznamenanými osobnostmi těch, které zavraždila. A ať už tato UI hledá vykoupení nebo má nějaké vlastní plány, Spear ji musí zničit. Cítí hněv všech mrtvých a sdílí s nimi jejich bolest. Když Penny Royal konečně dostihne, má společnost. Pradorský otec-kapitán Sverl je rovněž obětí hrátek Penny Royal a chce se s ní střetnout. Není však jisté, jestli se oba mstitelé dřív nezničí navzájem. Daleko nejsou ani Sverlovi pradorští nepřátelé a ke všemu to vypadá na novou válku. Penny Royal zatím míří k vadné válečné továrně, která ji vyrobila. Všechno nasvědčuje tomu, že v té části vesmíru bude brzy velice horko. Pokračování knihy Temná inteligence z trilogie Proměna.

Chcete si přečíst knihu?Válečná továrna: Román z cyklu Proměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Válečná továrna: Román z cyklu Proměna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY