Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech

Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech - Ondřej Hloch | Jesuslecitona.org

...ejen v interních oborech. HLOCH Ondřej ... Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech ... ... . Info: Grada Publishing, 2018 (1.), 384 str. EAN: 9788027103119 ISBN: 978-80-271-0311-9. Hodnocení: 0 hodnocení Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Kniha: Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech (Ondřej Hloch). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Užitečné tabulky pro praxi -- nejen v interních oborech - Ondřej Hloch ... Podtitul: nejen v interních oborech ... Užitečné tabulky pro praxi / Nejlevnější knihy ... ... Podtitul: nejen v interních oborech. ... kterou nosí každý začínající lékař v kapse svého pláště. Informace z mnoha převážně interních oborů - algoritmy, hodnocení výsledků, přehledné tabulky, vybrané postupy diagnostiky i ... Užitečné tabulky pro praxi Hloch Ondřej. Užitečné tabulky pro praxi. Hloch Ondřej. Četl(a) jsem. ... příručka, kterou nosí každý začínající lékař v kapse svého pláště. Informace z mnoha převážně interních oborů - algoritmy, hodnocení výsledků, přehledné tabulky, vybrané postupy diagnostiky i léčby ... Kupte knihu Užitečné tabulky pro praxi (Ondřej Hloch) s 2 % zľavou za 17.82 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech Autor: Hloch, Ondřej Nakladatel: Grada EAN: ISBN: Popis: Elektronická kniha, 384 stran, bez zabezpečení DRM, 3,2 MB PDF, česky Rok vydání: 2018 Užitečné tabulky pro praxi. ... Informace z mnoha převážně interních oborů - algoritmy, hodnocení výsledků, přehledné tabulky, vybrané postupy diagnostiky i léčby… To, co si mladí lékaři postupně vytvářejí shromažďováním informací, již dostáváte vypracované a vyzkoušené v praxi. ... Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0309006: Nakladatel: GRADA Publishing, a. s. Cena s DPH : ... Zboží ze stejné kategorie - Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech ... Kupte knihu Užitečné tabulky pro praxi (Ondřej Hl...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Hloch
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech.pdf

POPIS

Skvělá příručka, kterou nosí každý začínající lékař v kapse svého pláště. Informace z mnoha převážně interních oborů – algoritmy, hodnocení výsledků, přehledné tabulky, vybrané postupy diagnostiky i léčby… To, co si mladí lékaři postupně vytvářejí shromažďováním informací, již dostáváte vypracované a vyzkoušené v praxi. Publikace je vysoce praktická, přehledná, je uzpůsobena i tak, že si své poznámky můžete doplňovat – aktualizovat.

Chcete si přečíst knihu?Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Hloch. Číst Užitečné tabulky pro praxi nejen v interních oborech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY