Srdce v kleci: Román o něžném rváči Janu Nerudovi

Srdce v kleci: Román o něžném rváči Janu Nerudovi - Otomar Dvořák | Jesuslecitona.org

...vat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty ... Srdce v kleci -- Román o něžném rváči Janu Nerudovi ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Objednávejte knihu Srdce v kleci - Román o něžném rváči Janu Nerudovi v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Srdce v kleci: Román o něžném rváči Janu Nerudovi. Nové knihy. Mladý rebel, znalec pivnic a vináren, cynický ironik, vášnivý tanečník, svůdce žen a prokletý básník. Často se poh ... Srdce v kleci -- Román o něžném rváči Janu Nerudovi ... . Nové knihy. Mladý rebel, znalec pivnic a vináren, cynický ironik, vášnivý tanečník, svůdce žen a prokletý básník. Často se pohyboval po tenké hraně mezi životem a smrtí, aby konečně našel svou cestu, která nejen obrazně, ale naprosto reálně mířila ke hvězdám ... Roberts, Nora: Co přetrvá věky (Cousin O'Dwyer Trilogy 1) Roberts, Nora: Opatrné city (Nedokončená záležitost, Láska pro vítěze) Rowling, J.K.: Předobrý život : o prospěšnosti nezdarů a významu představivosti...

INFORMACE

AUTOR
Otomar Dvořák
DIMENZE
6,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce v kleci: Román o něžném rváči Janu Nerudovi.pdf

POPIS

Zahoďte veškeré školní představy o rozšafném pánovi s plnovousem a hůlkou, jenž laskavě popisuje komické figurky malostranských obyvatel! V tomto příběhu poznáte skutečného Jana Nerudu, mladého rebela, vzpurného darebáka a výtržníka, znalce pivnic a vináren, cynického ironika, vášnivého tanečníka, svůdce žen a prokletého básníka, jenž dlouho a bolestně hledal své místo v životě, jenž prožíval osudové a nešťastně končící lásky, často se pohyboval po tenké hraně mezi životem a smrtí, aby konečně našel svou cestu, která nejen obrazně, ale naprosto reálně mířila ke hvězdám.

Chcete si přečíst knihu?Srdce v kleci: Román o něžném rváči Janu Nerudovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otomar Dvořák. Číst Srdce v kleci: Román o něžném rváči Janu Nerudovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY