Věda hrou: 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky

Věda hrou: 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky - Radek Chajda | Jesuslecitona.org

... malé tornádo? Tohle všechno a ještě mnohem víc si můžeš ověřit na 120 pokusech, kterými tě provede ... Specifikace Věda hrou - Heureka.cz ... ... VĚDA HROU 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky. Radek Chajda 120 pokusů k hravému ověření fyzikálních zákonů! Víš, jak funguje teploměr? Jak pracuje potrubní pošta? A že úplně snadno zvládneš vyrobit malé tornádo? Tohle všechno a ještě mnohem víc si můžeš ověřit na 120 pokusech, kterými tě provede ... 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky. ... Knihu Věda hrou napsal úspěšný autor Radek Chajda ... Věda hrou | Albatrosmedia.sk ... ... 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky. ... Knihu Věda hrou napsal úspěšný autor Radek Chajda pro zvídavé kluky a holky od 7 let, kteří se zajímají o přírodu a její fungování. Na 120 pokusech si ověříte nejen zákonitosti světa kapalin, plynů a pevných látek, ale možná vás překvapí, že zajímavé ... Věda hrou Věda hrou ... EAN: 9788026612247. Radek Chajda. 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky. Manufacturer: Edika. Varianta: Kniha 202 K ... 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky : Druh sortimentu Kniha ... Věda hrou. 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky - Radek Chajda: Krátky popis: Neodolatelný produkt Věda hrou. 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky - Radek Chajda od výrobce Edika u nás najdete téměř zadarmo od 224 Kč : Obvyklá cena: 199 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky Radek Chajda. ... Knihu Věda hrou napsal úspěšný autor Radek Chajda pro zvídavé kluky a holky od 7 let, kteří se zajímají o přírodu a její fungování. ... Na 120 pokusech si ověříte nejen zákonitosti světa kapalin, plynů a pevných látek, ale možná vás překvapí, že ... 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky. Víš, jak funguje teploměr? Vidí pavouk? Může čaj měnit barvu? Víš vyrobit malé tornádo? Jak pracuje potrubní pošta? Knihu Věda hrou napsal úspěšný autor Radek Chajda pro zvídavé kluky a holky od 7 let, kteří se zajímají o přírodu a její fungování. Název: Věda hrou - 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky. Autor: Radek Chajda. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, ...

INFORMACE

AUTOR
Radek Chajda
DIMENZE
6,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Věda hrou: 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky.pdf

POPIS

120 pokusů k hravému ověření fyzikálních zákonů!Víš, jak funguje teploměr? Jak pracuje potrubní pošta? A že úplně snadno zvládneš vyrobit malé tornádo? Tohle všechno a ještě mnohem víc si můžeš ověřit na 120 pokusech, kterými tě provede profesor Hokus Pokus. Budeš potřebovat jen pomůcky běžně dostupné doma, jako jsou PET lahve, provázky nebo staré noviny. Dozvíš se, jak vyrobit papír, vodní hodiny nebo jednoduchý vysavač. Poznáš, proč se ponorka potopí a zase vyplave, jak funguje Archimédův šroub. Kniha je určena pro zvídavé kluky a holky od 7 let.

Chcete si přečíst knihu?Věda hrou: 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Chajda. Číst Věda hrou: 120 spolehlivých pokusů pro mladé výzkumníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY