Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein

Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein - Mike Barfield | Jesuslecitona.org

... Čtenářská recenze: Mike Barfield - Tuhle knihu znič ve jménu vědy! Verze Einstein 17 ... Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein | Knihy.ABZ.cz ... .10.2018. Tuhle knihu, i když spíš bych to nazvala sešitem, jsem přinesla jedenáctiletým synům dvojčatům a strávili jsme s ní už několik večerů společně celá rodina. Zaujala nejen je, ale i mě s manželem. Tuhle knihu můžeš opravdu zničit - ale pozor - ve jménu vědy! Čeká tě v ní totiž spousta fascinujících vědeckých pokusů, které se dají hned vyzkoušet. V knize jsou vystřihovací modely, návody na projekty, prostor pro čmárání, vybarvov ... Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein - Barfield ... ... . V knize jsou vystřihovací modely, návody na projekty, prostor pro čmárání, vybarvování a lepení. U každého modelu se navíc v krátkosti dozvíš, jak funguje a jaká věda se za ním vlastně skrývá. Všechny informace o produktu Kniha Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein - Barfield Mike, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein - Barfield Mike. Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein je opět jedna z knih, která rozvíjí fantasii a hravou formou učí děti základy chemie, matematiky, fyziky. Co mě hodně trápilo, je to, že jsem musela v knize malovat a stříhat. Jsem člověk, který nepíše ani do časopisů (např...

INFORMACE

AUTOR
Mike Barfield
DIMENZE
4,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein.pdf

POPIS

Tuhle knihu můžeš opravdu zničit – ale pozor - ve jménu vědy! Čeká tě v ní totiž spousta fascinujících vědeckých pokusů, které se dají hned vyzkoušet. V knize jsou vystřihovací modely, návody na projekty, prostor pro čmárání, vybarvování a lepení. U každého modelu se navíc v krátkosti dozvíš, jak funguje a jaká věda se za ním vlastně skrývá. Ať už jde o optické iluze, plovoucí papírové želvy, hrátky s perspektivou, píšťalky z tužky nebo hýbací modely slavných vědců, o zábavu v téhle knize není nouze.

Chcete si přečíst knihu?Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Barfield. Číst Tuhle knihu znič ve jménu vědy: Verze Einstein Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY