Satanášova sestra

Satanášova sestra - Iceberg Slim | Jesuslecitona.org

...ch obrazů či vizí. Profil uživatele sluninka v online antikvariátu TrhKnih ... Satanášova sestra - Slim Iceberg | Knihy Dobrovský ... .cz. datum hodnocení komentář; 17. 03. 2020: pozitivní: Ochotné, milé a vstřícné jednání. Sestra Marija Pia Tadijanov - svjedočanstvo na promociji spota Hvala redovnika Hrvatska redovnička konferencija. Loading... Unsubscribe from Hrvatska redovnička konferencija? Satanášova sestra 231 Kč -20 %. Koupit. Darujte tuto knihu ještě dnes. Objednejte knihu a zvolte Zaslat jako dárek. Obratem obdržíte darovací po ... Satanášova sestra ... . Objednejte knihu a zvolte Zaslat jako dárek. Obratem obdržíte darovací poukaz na knihu, který můžete ihned předat obdarovanému. Knihu zašleme na adresu obdarovaného, o nic se nestaráte. Santiago - Mike Resnick (1 článek) Santiniho jazyk - Miloš Urban (1 článek) Sarajevski Marlboro - Miljenko Jergović (2 články) Sarkozy à Sainte-Hélène - Patrick Besson (1 článek) Satan v Goraji - Isaac Bashevis Singer (1 článek) Satanášova sestra - Iceberg Slim (1 článek) Satanské verše - Salman Rushdie (1 článek ......

INFORMACE

AUTOR
Iceberg Slim
DIMENZE
3,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Satanášova sestra.pdf

POPIS

Nově objevená novela od Iceberga Slima, průkopníka a nezpochybnitelného mistra afro-americké „literatury ulice“, muže, který hluboce ovlivnil kulturu rapu a hiphopu a který prodal pravděpodobně víc knih než jakýkoli jiný černošský americký spisovatel dvacátého století. Satanášova sestra je v mnoha ohledech nejvyzrálejší ze Slimových románů. Zápletku zneklidňující expresivní knihy vycházející z podrobné znalosti prostředí pouličního zločinu tvoří duel na život a na smrt mezi dvěma antihrdiny složitých charakterů: seržanta Russella Ruckera, detektiva z mravnostního oddělení losangeleské policie snažícího se vyčistit ulice od prostitutek a vymýtit policejní korupci, a Satanáše, protřelého ostříleného pasáka, který svou stáj prvotřídních štětek ovládá pomocí násilí a každodenních dávek heroinu.

Chcete si přečíst knihu?Satanášova sestra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iceberg Slim. Číst Satanášova sestra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY