Dobrá partie pro Cynstera

Dobrá partie pro Cynstera - Stephanie Laurensová | Jesuslecitona.org

.... Kdo napsal knihu Dobrá partie pro Cynstera? Autorem je Stephanie Laurens ... Dobrá partie pro Cynstera - Knihkupectví Luxor ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Dobrá partie pro Cynstera - Laurensová Stephanie - Marcus Cynster čeká, co mu osud přinese - zůstane ve svém milovaném Skotsku, nebo ho zanese někam daleko? On sám by nejraději strávil život po boku Niniver Carrickové, k níž ho srdce táhne už od děts Titul Dobrá partie pro Cynstera od Laurensová Stephanie, 9788327626554 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Všechny informace o pro ... Dobrá partie pro Cynstera / Najlacnejšie knihy ... .knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Všechny informace o produktu Kniha Dobrá partie pro Cynstera - Stephanie Laurensová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dobrá partie pro Cynstera - Stephanie Laurensová....

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrá partie pro Cynstera.pdf

POPIS

Marcus Cynster čeká, co mu osud přinese – zůstane ve svém milovaném Skotsku, nebo ho zanese někam daleko? On sám by nejraději strávil život po boku Niniver Carrickové, k níž ho srdce táhne už od dětství, ale ví, že tahle mladá lairdka klanu se za žádnou cenu vdávat nechce! Niniver zůstala z celé rodiny sama a teď je na ní, aby klan přivedla zpátky k blahobytu. Není to lehký úkol, takže nemůže riskovat, aby ji případný snoubenec rozptyloval… jenže s těmi se právě roztrhl pytel. Kdo jiný ji může uchránit před dotěrnými ctiteli než statečný a drsně vyhlížející Marcus Cynster? Jejich společná cesta nebude lehká – bude plná výzev, nepředvídaných nebezpečí, vášně a touhy… dokud si Niniver neuvědomí, že ona je pro Marcuse ta pravá!

Chcete si přečíst knihu?Dobrá partie pro Cynstera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Dobrá partie pro Cynstera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY