Život na Zemi - Dinosauři: 100 otázek a 70 odklápěcích okének

Život na Zemi - Dinosauři: 100 otázek a 70 odklápěcích okének - Heather Alexander | Jesuslecitona.org

...tě mnohem víc o lidském těle se dozvíš v této knížce, která obsahuje 100 otázek a odpovědí a 70 odklápěcích okének ... Dinosauři - Život na Zemi | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Poznej, k čemu slouží různé části lidského těla. Život na Zemi: Dinosauři - 100 otázek a 70 odklápěcích okének! Autor: neuveden. Život na Zemi: Dinosauři - 100 otázek a 70 odklápěcích okének! Autor: neuveden. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce. Svět dinosaurů je tak fascinující! Pojď do něj nahlédnout. Tato interaktivní kniha obsahuje 100 ... Život na Zemi - Dino ... Dinosauři - Život na Zemi | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Svět dinosaurů je tak fascinující! Pojď do něj nahlédnout. Tato interaktivní kniha obsahuje 100 ... Život na Zemi - Dinosauři: 100 otázek a 70 odklápěcích okének Heather Alexander Nakladatel: Svojtka & Co. 2018 Život na Zemi: Lidské tělo - 100 otázek a 70 odklápěcích okének! ... To a ještě mnohem víc o lidském těle se dozvíš v t...

INFORMACE

AUTOR
Heather Alexander
DIMENZE
8,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Život na Zemi - Dinosauři: 100 otázek a 70 odklápěcích okének.pdf

POPIS

Svět dinosaurů je tak fascinující! Pojď do něj nahlédnout. Tato interaktivní kniha obsahuje 100 nejčastějších otázek a odpovědí o dinosaurech, většina odpovědí se skrývá pod odklápěcími okénky. Kolik druhů dinosaurů existovalo? Jaký druh dinosaura byl nejmenší, největší, nejrychlejší nebo nejobávanější? Která zvířata se dnes dinosaurům nejvíce podobají? A kde se můžeme setkat se skutečnou dinosauří fosilií? Odklop okénko a přečti si odpověď. V knize zjistíš, jak dinosauři žili, jak dobrý měli zrak a ostatní smysly, jak se dokázali maskovat a co se s nimi nakonec stalo. Staň se dinosauřím detektivem a zjisti, jaký byl život na naší planete před miliony let.

Chcete si přečíst knihu?Život na Zemi - Dinosauři: 100 otázek a 70 odklápěcích okének ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heather Alexander. Číst Život na Zemi - Dinosauři: 100 otázek a 70 odklápěcích okének Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY