Pravdivá zpověď Adriana Molea

Pravdivá zpověď Adriana Molea - Sue Townsendová | Jesuslecitona.org

...pověď Adriana Molea book. Read 183 reviews from the world's largest community for readers ... Pravdivá zpověď Adriana Molea - Sue Townsend | Knihy Dobrovský ... . Třetí pokračování deníkových zápisků si náš známý ad... 3. kniha v sérii Deníky Adriana Molea. O čem je kniha Pravdivá zpověď Adriana Molea? Třetí pokračování deníkových zápisků si náš známý adolescent smutné postavy pořizoval v období od konce roku 1984 do začátku roku 1991, kdy již překonal své hořké zrání, ale do těch pravých let v divočině velkého světa mu ještě něco scházelo. - Pravdivá zpověď Adriana Molea 1989 - Adrian Mole - Léta v divočině 1993 - Adrian ... Kniha: Pravdivá zpověď Adriana Molea - 3.vydání (Sue ... ... . - Pravdivá zpověď Adriana Molea 1989 - Adrian Mole - Léta v divočině 1993 - Adrian Mole - Léta u kapučína 1999 - Adrian Mole a zbraně hromadného ničení 2004 - Ztracené deníky Adriana Molea 1999 - 2001 2008 - Adrian Mole - léta prostoty 2009 . Další deníky, provázející tohoto nepra...

INFORMACE

AUTOR
Sue Townsendová
DIMENZE
5,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravdivá zpověď Adriana Molea.pdf

POPIS

Kniha představuje čtenářům stručné zápisky, jež si náš známý adolescent smutné postavy pořizoval v šestiletém období 1984–1991, kdy již překonal své hořké zrání, ale do těch pravých let v divočině velkého světa mu ještě něco scházelo. Knížka má dvě části – první je samotná Zpověď, druhá nese název Adrian Mole a malí obojživelníci – a na jejich stránkách se dočteme například o tom, jak se Pandora začíná Adrianovi neodvratně vzdalovat nebo jak maturita a vyhlídky na další studium končí katastrofou. Navíc se s Adrianem podíváme do Moskvy a prožijeme s ním trapná úskalí prvního zaměstnání v městské knihovně, po němž následuje odchod do Oxfordu, neboť doma už není místo. A je to asi už Adrianův osud, že ho v univerzitním městě nečeká studium, ale soužití s Pandořiným excentrickým manželem Julianem či věčné konflikty s šéfem či instruktory v autoškole… zatímco v Leicesteru matka strojí svatbu s mladičkým podnájemníkem Muff etem.

Chcete si přečíst knihu?Pravdivá zpověď Adriana Molea ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sue Townsendová. Číst Pravdivá zpověď Adriana Molea Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY