Pan trenér: Příběhy nejlepších trenérů českého sportu

Pan trenér: Příběhy nejlepších trenérů českého sportu - Jiří Nikodým, | Jesuslecitona.org

...edstavujeme dvacet trenérských legend českého sportu, které byly uvedeny do Síně slávy Unie profesionálních trenéru Českého olympijského výboru ... Pan trenér - Příběhy nejlepších trenérů českého sportu ... . Trenérské osobnosti provázejí silné životní i sportovní příbehy, které se mohou stát inspirací pro sportovce, trenéry, ale i pro ty, kterým sport ... Autor:Vlček Petr, Žatkuliak Alois, Nikodým Jiří, Nohejl Tomáš Formát:170x240mm Počet stran:160 Vazba:Pevná Výrobce:Mladá fronta Rok vydání:2018 V knize Pan trenér představujeme dvacet trenérských legend českého sportu, které byly uvedeny do Síně slávy Unie profesionálních trenéru Českého olympijského výboru. Trenérské osobnosti provázejí silné životní i sportovní příbehy, které se mohou stát inspirací pro sportovce, trenéry, ale i pro ty, kterým s ... Pan trenér - Příběhy nejlepších trenérů českého sportu ... . Trenérské osobnosti provázejí silné životní i sportovní příbehy, které se mohou stát inspirací pro sportovce, trenéry, ale i pro ty, kterým sport ... V knize Pan trenér představujeme dvacet trenérských legend českého sportu, které byly uvedeny do Síně slávy Unie profesionálních trenéru Českého olympijského výboru. Trenérské osobnosti provázejí silné životní i sportovní příbehy, které se mohou stát inspirací pro sportovce, trenéry, ale i pro ty, kterým sport ... Autor:Vlček Petr, Žatkuliak Alois, Nikodým Jiří, Nohejl Tomáš, Formát:170x240mm Počet stran:184 Vazba:Pevná Výrobce:Mladá fronta Rok vydání:2018 V knize Pan trenér představujeme dvacet trenérských legend českého sportu, které byly uvedeny do Síně slávy Unie profesionálních trenéru Českého olympijského výboru. Trenérské osobnosti provázejí silné životní i sportovní příbehy, které se mohou stát inspirací pro sportovce, trenéry, ale i pro ty, kterým sport ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Nikodým,
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan trenér: Příběhy nejlepších trenérů českého sportu.pdf

POPIS

Sportovci se bez nich neobejdou. Stávají často mírně opodál, ale právě oni bývají důležitým článkem na ceste ke sportovnímu úspěchu. Většinou sbírá slávu a bere medaili sportovec nebo tým, ale na ně zpravidla nezbyde. Trenéři. Provázejí sportovce jeho kariérou, zažívají s ním pozitivní i negativní okamžiky. Jejich duše žije sportem od prvních životních krůčků až do pokročilého věku. Sport se pro ně stal vášní na celý život. V knize Pan trenér představujeme dvacet trenérských legend českého sportu, které byly uvedeny do Síně slávy Unie profesionálních trenéru Českého olympijského výboru. Trenérské osobnosti provázejí silné životní i sportovní příbehy, které se mohou stát inspirací.

Chcete si přečíst knihu?Pan trenér: Příběhy nejlepších trenérů českého sportu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Nikodým,. Číst Pan trenér: Příběhy nejlepších trenérů českého sportu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY