Domenico Martinelli – Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitektur

Domenico Martinelli – Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitektur - - | Jesuslecitona.org

...r Lorenz H., Kroupa J., Miltová R., Bohadl ... Martinelli, Domenico 1650-1718 [WorldCat Identities] ... . Martinelli působil od 80. let 17. století na římské Accademii di San Luca jako profesor architektury a perspektivy. Rousínov, Hellmut Lorenz - Jiří Kroupa - Radka Miltová - Stanislav Bohadlo, Domenico Martinelli. Tvář génia barokní architektury/ Genie der Barockarchitektur, od s. 35-42, 8 s. 2006. Nakladatel: L. Marek Domenico Martinelli, tvář génia barokní architektury = Domenico Martinelli, Genie der Barockarchitektur ( Book ) Domenico Martinelli und seine Tätigkeit für Österreich : Mit 29 Abb by Hans Tietze ( Book ) Domenico Martinelli - Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitek. ... Martinelli působil od 80. let 17. st ... Domenico Martinelli - Tvář génia barokní architektury + CD ... ... . ... Martinelli působil od 80. let 17. století na římské Accademii di San Luca jako profesor architektury a perspektivy. Roku 1690 byl povolán do Vídně a v následujících letech zasahoval svou tvorbou i do Čech a zejména na Moravu. Název: Domenico Martinelli - Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitektur. Autor: Hellmut Lorenz. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Kultura, umění; ISBN: 978-80-86263-89-2. EAN: 9788086263892. Objednací kód: NA312656 Domenico Martinelli. 4 dny. Naše cena: 328 Kč Domenico Martinelli Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitektur. Martinelli působil od 80. let 17. století na římské Accademii di San Luca jako profesor architektury a perspektivy. Roku 1690 byl povolán do Vídně a v následujících letech zasahoval svou ... Domenico Martinelli, Genie der Barockarchitektur: Domenico Martinelli / Hellmut Lorenz [et al.]. - Rousínov, 2006. Drumdelgie: elfin knight' ballads and dances: The elfin knight [Enregistrement sonore] Farewell, unkind, p19...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Domenico Martinelli – Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitektur.pdf

POPIS

Martinelli působil od 80. let 17. století na římské Accademii di San Luca jako profesor architektury a perspektivy. Roku 1690 byl povolán do Vídně a v následujících letech zasahoval svou tvorbou i do Čech a zejména na Moravu. Publikace obsahuje vedle životopisné stati texty zaměřené na moravskou část Martinelliho architektonického díla, zejména na jeho práce pro hraběte Kounice (kostel sv. Maří Magdalény v Rousínově). Věnuje se také okruhu umělců, kteří s Martinellim spolupracovali či navazovali na jeho odkaz.

Chcete si přečíst knihu?Domenico Martinelli – Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitektur ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Domenico Martinelli – Tvář génia barokní architektury / Genie der Barockarchitektur Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY