Česká otázka a dnešní doba

Česká otázka a dnešní doba - Aleš Prázný (ed.), | Jesuslecitona.org

...nt, domácí). Vydání: Vydání první ... Česká otázka a problém malého národa ... . Praha, Česká otázka a dnešní doba, od s. 137-153, 17 s. 2017. Nakladatel: Filosofia Kniha: Česká otázka a dnešní doba - Aleš Prázný; Jan Svoboda. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Konference Česká otázka a dneš ... Česká otázka a dnešní doba | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . ... Konference Česká otázka a dnešní doba. Datum konání: 3. 11. 2015, 0:00 - 4. 11. ... Jan Svoboda - Masarykova Česká otázka a přírodní vědy Václav Pavlíček - Od české otázky k Nové Evropě a Washingtonské deklaraci Miloš Havelka - Česká otázka, České myšlenky, Listy politického kacíře: trojí reflexe české ... Historické státní útvary na území Česka. Česko navazuje na tradice státnosti Velké Moravy, [] sahající do 9. století, Českého knížectví, Českého království, Slezských knížectví a Slezského vévodství, Moravského markrabství, a Československa.. Prvním doloženým státním útvarem na území dnešní České republiky byl nadkmenový svaz Sámovy říše, ve ... Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Česká otázka a dnešní doba, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česká otázka a dnešní doba. Česká otázka a dnešní doba autor: Prázný Aleš, Svoboda Jan doporučená cena: 320 K ... „Česká otázka" a dnešní doba u příležitos120. výročí vydání Masarykovy České otázky 3. a 4. listopadu 2015 zámek Pardubice Konference se koná pod zášt ou předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky, předsedy Senátu Parlamentu ČR Česká otázka a dnešní doba Aleš Prázný (ed.), Jan Svoboda (ed.) Nakladatel: Filosofia 2018 Dům knihy.cz > Knihy > Historie > Česká otázka a dnešní doba. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Česká otázka a dnešní doba. autor neuveden. Info: Filosofia, 2018 (1.) - váz., 648 str. Edit. J. Svoboda, A. Prázný EAN: ... Česká otázka je podle Masaryka otázkou humanitní, a v tomto smyslu je nutné ji chápat jako stálou konfrontaci mezi tím, jak žijeme, a ideálem, jemuž se naše skutečnost vzpírá. ... Česká otázka a ...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Prázný (ed.),
DIMENZE
5,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká otázka a dnešní doba.pdf

POPIS

Kniha zabývající se Masarykovou Českou otázkou neznamená pouze historizující návrat do minulosti. Otázka po smyslu české existence, jíž Masaryk oslovoval společnost v devadesátých letech 19. století, se v naší radikálně proměněné, a přece podobné současnosti zdá zneklidňující a problematická: Představuje dnes ještě aktuální téma? Česká otázka je podle Masaryka otázkou humanitní, a v tomto smyslu je nutné ji chápat jako stálou konfrontaci mezi tím, jak žijeme, a ideálem, jemuž se naše skutečnost vzpírá. Publikace je svou povahou interdisciplinární; příspěvky zahrnují rozmanité humanitní, společenskovědné i přírodovědné obory, jejichž autoři se zamýšlejí nad povahou české otázky v současnosti a v dějinách.

Chcete si přečíst knihu?Česká otázka a dnešní doba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Prázný (ed.),. Číst Česká otázka a dnešní doba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY