Kučerovci: aneb Legendy pod sombrery

Kučerovci: aneb Legendy pod sombrery - Jiří Vlastník | Jesuslecitona.org

...ří Vlastník. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu ... Kučerovci | KNI Kučerovci aneb legendy pod sombrery ... ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... KUČEROVCI aneb Legendy pod sombrery----- ----- V Jičínské ulici na Žižkově sedí u okna robustní chlapík. Čeká na listonošku, přestože už dávno odvykl přívalu pohlednic i obálek, plných emotivních vyznání kapele i muzice, kterou Václav Kučera stále považuje za tu nejkrásnější. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytic ... Kučerovci - Jiří Vlastník | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Inzerát J. Vlastník: Kučerovci - aneb Legendy pod sombrery v okr...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vlastník
DIMENZE
5,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Kučerovci: aneb Legendy pod sombrery.pdf

POPIS

Kučerovci byli slavní. Nepředstavitelně. V encyklopediích o nich mnoho nenajdete, teoretici si s nimi nevědí rady, ale posluchači je milovali a milují. Nahrávky Vokálně instrumentální skupiny Václava Kučery jste ve své době našli v téměř každé domácnosti a jejich koncerty navštěvovaly desetitisíce diváků. Například v Polsku odehráli za jediný měsíc 94 vyprodaných představení. Zažili narvané stadiony nadšených posluchačů a měli statisíce prodaných desek. Skupinu založili těsně po druhé světové válce v roce 1946 Václav a Marta Kučerovi, vystupovali zpočátku především po estrádách a v cirkusech, ale brzy nahrávali i desky a mj. spolupracovali s cestovatelskou dvojicí Hanzelka & Zikmund. V 50. letech se stali fenoménem. V knize Jiřího Vlastníka najdete více než půlstoletou historii skupiny, poznáte významné osobnosti a zásadní události z bohaté a spletité historie této hudební skupiny, nechybí ani dobová obrazová dokumentace a diskografie.

Chcete si přečíst knihu?Kučerovci: aneb Legendy pod sombrery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vlastník. Číst Kučerovci: aneb Legendy pod sombrery Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY