Prastaré tajemství květu života - sv. 2

Prastaré tajemství květu života - sv. 2 - Drunvalo Melchizedek | Jesuslecitona.org

...ádí do fyzického bytí a vyvádí z něj ... Prastaré tajemství květu života - sv. 2 - Melchizedek ... ... . Pak jsme z velmi vysokého stavu vědomí upadli do temnoty a zapomněli na to, kým jsme byli. V této knize Drunvalo Melchizedek osvětluje mystéria příchodu lidských bytostí do života, proč se se světem děje to, co se děje ... Posvátný vzor Květu života, primární zdroj všech fyzických forem, je v tomto druhém svazku prozkoumáván ještě do větší hloubky. Skrze podrobné geometrické mapování a ... Prastaré tajemství květu života - sv. 1 - Drunvalo ... ... . Skrze podrobné geometrické mapování autor ukazuje, jak je tento zdánlivě jednoduchý vzor Květu života obsažen ve stvoření našeho veškerého trojdimenzionálního jsoucna. Od pyramid a mysterií Egypta po novou rasu indigových dětí nám ... Prastaré tajemství květu života (svazek 1) Drunvalo Melchizedek; Drunvalo Melchizedek . 4,8 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Pragma, 2008. 4,7 66x. Vydavateľstvo Pragma, 2008. Séria ......

INFORMACE

AUTOR
Drunvalo Melchizedek
DIMENZE
7,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Prastaré tajemství květu života - sv. 2.pdf

POPIS

Posvátný vzor Květu života, primární zdroj všech fyzických forem, je v tomto druhém svazku prozkoumáván ještě do větší hloubky. Skrze podrobné geometrické mapování autor ukazuje, jak je tento zdánlivě jednoduchý vzor Květu života obsažen ve stvoření našeho veškerého trojdimenzionálního jsoucna. Od pyramid a mysterií Egypta po novou rasu indigových dětí nám Drunvalo předkládá posvátnou geometrii této reality a jemné energie tvarující náš svět.

Chcete si přečíst knihu?Prastaré tajemství květu života - sv. 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drunvalo Melchizedek. Číst Prastaré tajemství květu života - sv. 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY