Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou

Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou - Ivana Mudrová | Jesuslecitona.org

...agédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i dávných vojenských šarvátek doposud stojí v lesních zákoutích, podél cest i na okraji obcí ... Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou (Ivana ... ... . A provázejí je i nevšední příběhy, které by neměly upadnout v zapomnění. Skladem. Kniha významného britského historika je jedním z ojedinělých děl, které popisují tuto klíčovou událost českých a evropských dějin z pohledu Velké Británie. Kniha Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou . Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou - Ivana Mudrová. Pozapomenuté po ... Pomníčky a jejich příběhy - Portaro - library catalog ... . Kniha Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou . Pomníčky a jejich příběhy - Cesty českou krajinou - Ivana Mudrová. Pozapomenuté pomníčky tragédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i vojenských . Quiche | Šárčina "škola" vaření Aplikace Den cesty žere cca stejně jako MapCatch, neli víc. Tvůrce píše na webu, že vydrží 16h. U telefonů dochází k šetření baterky až od intervalu cca 30-40s, protože při zapnutí GPS se telefon snaží získat co nejrychleji "fix" a GPS sensor jede naplno a telefon i získává pozici družic z různých serverů. MUDROVÁ, Ivan: Pomníčky a jejich příběhy: cesty českou krajinou. Praha: NLN, Nakladatelství Lidové noviny, 2016. 245 s. Pozapomenuté pomníčky tragédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i vojenských šarvátek dosud stojí v lesních zákoutích, podél cest či na okraji obcí. Pomníčky a jejich příběhy (Cesty českou krajinou) Ivana Mudrov á • Nakladatelství Lidové noviny, 2016 . Posielame do 16 dní. Pozapomenuté pomníčky tragédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i vojenských šarvátek dosud stojí v lesních zákoutích, podél cest či na okraji obcí. ......

INFORMACE

AUTOR
Ivana Mudrová
DIMENZE
5,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou.pdf

POPIS

Pozapomenuté pomníčky tragédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i vojenských šarvátek dosud stojí v lesních zákoutích, podél cest či na okraji obcí. A provázejí je i nevšední příběhy, které by neměly upadnout v zapomnění. Kamenné monolity, malované obrázky, prosté i umělecky vypracované kříže čekají na své znovuobjevení. Milovníci tajemných míst se za nimi rádi vypraví, i když jejich vyhledání nebývá snadné, neboť k nim většinou nevedou turistické značky. A putování za nimi občas zpestří i soudobé recesistické objekty (např. Járy Cimrmana...) Největší a nejslavnější skupina pomníčků se nachází v Jizerských horách – nejsou však zdaleka jen tam! Vydáme se za nimi od Šluknovského výběžku přes Liberecko do Východních Čech, na Plzeňsko i šumavskými lesy, dále do Jižních Čech, i na Vysočinu.

Chcete si přečíst knihu?Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Mudrová. Číst Pomníčky a jejich příběhy: Cesty českou krajinou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY