Z lásky oheň pohřební: Biografie skupiny The Doors

Z lásky oheň pohřební: Biografie skupiny The Doors - Mike Wall | Jesuslecitona.org

...ve skutečnosti - nebyl to Jim, kdo psal jejich největší hity, tím byl kytarista Robby Krieger ... Z lásky oheň pohřební (Mike Wall) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha: Z lásky oheň pohřební Autor: Mick Wall - Jim Morrison umírá v Paříži v roce 1971 za ne zcela vyjasněných okolností. Zbývající členové The Doors jsou v šoku. Jsou zdrceni i přesto ... (biografie skupiny The Doors) Předmětná hesla Název: Z lásky oheň pohřební - Biografie skupiny The Doors. Autor: Mick Wall. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, os ... Kniha: Z lásky oheň pohřební - Mick Wall | Knihy.ABZ.cz ... . Autor: Mick Wall. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-7291-247-6. EAN: 9788072912476. Objednací kód: NA271950 Z lásky oheň pohřební Biografie skupiny The Doors . Mick Wall; ... Wall ve své nejnovější knize přináší neobyčejně pronikavý a aktuální pohled na skutečný příběh The Doors a zároveň i na velmi inspirativní prostředí Los Angeles a celé Kalifornie tehdejší doby. Objednávejte knihu Z lásky oheň pohřební - Biografie skupiny The Doors v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: z lasky Autor prináša neobyčajne prenikavý a aktuálny pohľad na skutočný príbeh skupiny The Doors a zároveň aj na veľmi inšpiratívne prostredie Los Angeles a celej Kalifornie tej doby. Kapela, ktorá začínala ako "americkí Rolling Stones" a ovplyvňovala milióny ľudí, skončila rovnako biedne ako celá šesťdesiate roky - náhle a krvavo. Wall Mick: Z lásky oheň pohřební - Biografie skupiny The Doors. Autor: Wall Mick. Wall Mick: Z lásky oheň pohřební - Biografie skupiny The Doors. Autor: Wall Mick. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Jim Morrison umírá v Paříži v roce 1971 za ne zcela vyjasněných okolností. Zbývající členové The Doors jsou v ... Kniha: Z lásky oheň pohřební (Mick Wall). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Z lásky oheň pohřební 2016; Iron Maiden: Run to the Hills 2006; Příběh Led Zeppelin : když po Zemi kráčeli obři 2011; Vzhůru do noci - Metallica 2014; Bono, ve jménu lásky 2005; Autobiografie Status Quo 2009; všech 6 knih autora. Podobné knihy. Nikdo to tu nepřežije 1992; Kniha Z lásky oheň pohřební je v Kniha: Z lásky oheň pohřební - Biografie skupiny The Doors (Mick Wall)(Mick Wall) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupu...

INFORMACE

AUTOR
Mike Wall
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Z lásky oheň pohřební: Biografie skupiny The Doors.pdf

POPIS

Jim Morrison umírá v Paříži v roce 1971 za ne zcela vyjasněných okolností. Zbývající členové The Doors jsou v šoku. Jsou zdrceni i přesto, že se ještě před touto tragickou událostí stihli s Jimem ve zlém rozejít. Ale ve skutečnosti – nebyl to Jim, kdo psal jejich největší hity, tím byl kytarista Robby Krieger. Nebyl to Jim, kdo pod vlivem LSD jasnozřivě viděl jejich budoucnost, tím byl klávesista Ray Manzarek. Byl to však Jim, na něhož úřady po „nepříliš“ povedeném koncertě v Miami vydaly zatykač. Kapela, která začínala jako „američtí Rolling Stones“ a ovlivňovala milióny lidí, skončila stejně bídně jako celá šedesátá léta – náhle a krvavě. Mick Wall ve své nejnovější knize přináší neobyčejně pronikavý a aktuální pohled na skutečný příběh The Doors a zároveň i na velmi inspirativní prostředí Los Angeles a celé Kalifornie tehdejší doby.

Chcete si přečíst knihu?Z lásky oheň pohřební: Biografie skupiny The Doors ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Wall. Číst Z lásky oheň pohřební: Biografie skupiny The Doors Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY