Promluva k Řekům

Promluva k Řekům - Tatian | Jesuslecitona.org

...2982103 ... Apologetický spis raně křesťanského autora z druhého století, obsahující jednak polemiku s kulturou a vzdělaností tehdejší řecky hovořící společnosti, jednak povzbuzení k hledání moudrosti ve spisech nepocházejících od Řeků ... Kniha: Promluva k Řekům - Tatian Syrský | Knihy.ABZ.cz ... . Nejde o běžnou apologii, autor usiluje spíše o přípravu čtenářů k hlubšímu poznání křesťanství tím, že zpochybní hodnoty, na ... Promluva k Řekům Tatian Syrský Apologetický spis raně křesťanského autora z druhého století, obsahující jednak polemiku s kulturou a vzdělaností tehdejší řecky hovořící společnosti, jednak povzbuzení k hledání moudrosti ve spisech ne ... Promluva k Řekům - Tatian — Kniha.cz ... ... Promluva k Řekům Tatian Syrský Apologetický spis raně křesťanského autora z druhého století, obsahující jednak polemiku s kulturou a vzdělaností tehdejší řecky hovořící společnosti, jednak povzbuzení k hledání moudrosti ve spisech nepocházejících od Řeků. Promluva k Řekům Tatian Syrský Bežná cena: 13,40 € Naša cena: 12,73 € (ušetríte: 5%) UNIKLUB: 12,33 € (ušetríte: 8%) PROMLUVA K ŘEKŮM. Tatian 12,60 € ... jednak povzbuzení k hledání moudrosti ve spisech nepocházejících od Řeků. Nejde o běžnou apologii, autor usiluje spíše o přípravu čtenářů k hlubšímu poznání křesťanství tím, že zpochybní hodnoty, na nichž si zakládá řecká společnost, a pokusí se posílit věrohodnost ... Apologetický spis raně křesťanského autora z druhého století, obsahující jednak polemiku s kulturou a vzdělaností tehdejší řecky hovořící společnosti, jednak povzbuzení k hledání moudrosti ve spisech nepocházejících od Řeků. Nejde o běžnou apologii, autor usiluje spíše o přípravu čtenářů k hlubšímu poznání křesťanství tím, že zpochybní hodnoty, na ... Pr...

INFORMACE

AUTOR
Tatian
DIMENZE
9,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Promluva k Řekům.pdf

POPIS

Apologetický spis raně křesťanského autora z druhého století, obsahující jednak polemiku s kulturou a vzdělaností tehdejší řecky hovořící společnosti, jednak povzbuzení k hledání moudrosti ve spisech nepocházejících od Řeků. Nejde o běžnou apologii, autor usiluje spíše o přípravu čtenářů k hlubšímu poznání křesťanství tím, že zpochybní hodnoty, na nichž si zakládá řecká společnost, a pokusí se posílit věrohodnost židovské moudrosti, zvláště důkazem chronologické priority Mojžíše a jeho „filosofie“ před Homérem a všemi řeckými mysliteli a básníky. Řecko-české vydání doplněné úvodní studií a výkladovými poznámkami připravil Pavel Dudzik.

Chcete si přečíst knihu?Promluva k Řekům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tatian. Číst Promluva k Řekům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY